[ Lavlja_Jazbina @ 08.12.2016. 22:02 ] @
Uvek neke ideje ali sta cu.Treba mi da jedan mis ima funkciju za vise racunara.Znaci samo mis bez tastature.

Ako kupim tri bezicna misa isti model,ubacim sva tri adaptera u 3 kompjutera mis bi trebao da radi.Da li ??

Ako moze,kako da kontrolisem klik i na ostala dva kompa a da se nesto ne pomeri ili neko polje ne aktivira ?

[ calexx @ 09.12.2016. 07:48 ] @
Neki KVM svič na kome ćeš da koristiš samo M? Ja koristim jedan a V sam odavno izbacio pa koristim KM. Neki USB svič ili kako bi se to zvalo?
[ Lavlja_Jazbina @ 09.12.2016. 16:55 ] @
Sa svičom ako sam dobro razumeo prelazim sa slikom na monitoru.Primer:1 monitor dva kompjutera.

Meni treba da su svi monitori aktivni a da mis selektuje aplikaciju na odredjenom monitoru ( u ovom slucaju 8 ).

Nebi sad da ulazem u neke serverske stanice i quadro kartice sa DMS adapterima.To onda resava sve jedna masina ( pc ).

U ovom mom pitanju u prvom postu je kako kontrolisati mis .Uzeo sam jednu nvs 290 ali koji god drajver instaliram

tesko da proradi na win 10.
[ djoka_l @ 09.12.2016. 18:03 ] @
A, da li si pitao Google?

http://lifehacker.com/254648/h...th-a-single-keyboard-and-mouse

Meni tako nešto nije trebalo, pa nemam iskustva iz prve ruke.
[ Lavlja_Jazbina @ 09.12.2016. 20:03 ] @
Citat:
A, da li si pitao Google?

Simpaticno.Obicno isrpim sve sto mogu pa onda pitam.

Ima i ovo.



Ono sto nisam naveo je:nema interneta,nema pristupa racunaru sa dvd medijom,nema pristupa usb konektorima.Racunari su u

dodatnom kucistu iz koga idu samo kablovi za napajanje i monitore.