[ insomniac_st @ 07.04.2004. 12:59 ] @
Na kanalu imam problem sa floodanjem, iako sam postavio da je broj poruka neogranicen jer je server na kojem je bot stabilan i na kanalu nema puno ljudi, cesto se dasi da bot poludi pa kickaje nakon 3-4 unesene linije. Primjetio sam da se to cesce dogada kada ljudi dolaze ne kanal preko jednog servera. Znam da se njihove poruke broje kao jedna jer dolaze sa istog hosta. al' to ne bi trebalo biti vazno kad sam floodanje prakticki iskljucio. Jel netko imao slican problem ?? Inace kanal je #fesb na serveru irc.vef.hr, bot vrti trivia igru.
[ liban0n @ 10.04.2004. 12:56 ] @
ti si krivo bota skonfigurirao ... eggdrop pogotovo noviji ne rade takve greske!
Prije ajde mozda bi se i dogadjalo .. ali samo ako je vec eggdrop zapamtio tog usera i stavio mu neke od flagova kao +k ili slicno .. provjeri ..
[ Neky @ 26.04.2004. 00:59 ] @
Jednostavno [ako si ti owner kanala] stavi opciju +Q [znaci nema kick] i to je to :)
[ Dejan Topalovic @ 26.04.2004. 09:58 ] @
Neky: +Q ne postoji na svim serverima. To mozes da uradis npr. na UnrealIRCD, ali irc.vef.hr je na hybrid-7.0rc9 ircd-u.
insomniac_st: jesi li siguran da si bas sve opcije za kick iskljucio? Provjeri jos jednom conf datoteku od eggdropa.
[ liban0n @ 26.04.2004. 10:45 ] @
Da ja sam mu pogledao kompletan config i sve je uredu .. flood je namjesten na 0 tako da nema sanse da moze izbaciti.

[ Aljosha @ 25.05.2004. 01:26 ] @
Da li si mu dodao neku Guard skriptu?
I zasto ne potrazis na google eggdrop.simple.conf koji i nema opciju za flud :P znaci da ista biras, nema te opcije, i nece kikati zbog fluda, jedino kad pastujes 10-ak redova, inace ti onda po potrebi stavljaj Guard skripte...moja preporuka je Channel Guardian autor je DrN, skriptu je dosad skinulo 5097 ljudi, sto znaci da ima nekog efekta( i ja ju koristim) ostale guard skripte imaju uglavnom ispod 1000 skidanja...
[ ha77ucinogen @ 27.05.2004. 09:15 ] @
Pa pogledaj koliko redova je dozvoljeno da se iskuca u odredjenom broju sekundi.
Pogledaj fllod-chan odnos u configu i podesi kako ti odgovara...

stavi npr flood-chan 50:60

tako da modove ne moras da iskljucujes...