[ sofi2016 @ 03.01.2017. 16:55 ] @
Zdravo svima, dobio sam na poklon Teclast x80 pro tablet na poklon, polovan. medjutim neko je nesto cackao i zakljucao tablet. i meni sad izbacuje sledece: " Uređaj je resetovan. Da biste nastavili prijavite se pomoću Google naloga koji je prethodno sinhronizovan na ovom uređaju" i sad dole imam mesto da unesem mejl. Medjutim ja ne znam šta da unesem jer ne znam šta mi je taj drugar unosio, ne zna ni on, zaboravio a kupio ga pre par meseci i ne koristi ga.
Kako da ga namestim da mi radi? Je l može ovo nekako da se zabiđe ili da podignem drugi sistem i kako?

Pozdrav
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 03.01.2017. 18:30 ] @
Ako je drug prvi vlasnik onda je on uneo svoj Gmail nalog kada je startovao uređaj prvi put. Neka proba sa tim nalogom.
[ sofi2016 @ 03.01.2017. 18:34 ] @
on je prvi vlasnik ali je zaboravio mejl, i sad nikako ne moze. Sta mi je ciniti?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 03.01.2017. 19:39 ] @
Kako neko može da zaboravi svoj email?
Koliko mailovi ima? :)

Ako ne može da se seti koji je e-mail korišćen, možda postoji zaobilaznim način, znam da je radio na Samsunzima, ali ne mora da znači da će raditi na svim telefonima.
Nađi na YouTubeu video o tome kako otključati Samsung ako se ne zna registracioni e-mail.
[ adzo_ @ 04.01.2017. 08:06 ] @
Drugarov tablet, neko nesto cackao ne zna se sta, zakljucan slucajno, drugar ne zna mail kao da ih ima 100...
Pa nek proba da unese svaki mail kojeg se seti
Uostalom ako je pravio mail, verovatno je stavljao svoje ime, prezime, neke brojke, verovatno ga je google vracao da ispravi mail jer je vec zauzet, nek malo razmisli setice se, nije to tako davno bilo, ako je stvarno proslo samo par meseci
[ bakara @ 04.01.2017. 10:22 ] @
Obicni ljudi uglavnom ne pamte te stvari, to unesu kada kupe telefon ili daju vama da im to pokrenete.
A kada im to treba sledeci put oni se kunu da ste to sve vi uradili i da oni ne znaju nikakve sifre niti su to ikada unosili jer im to nikada nije trebalo...
E to je ta prica.
[ sofi2016 @ 05.01.2017. 23:31 ] @
Znači nema mi pomoći?
Neki reset ili tako nešto? znam i ja za foru sa samsuzima ali ovde to ne pije vodu :D
[ maksim123 @ 07.01.2017. 06:38 ] @
instaliraj CyanogenMod ako je dostupan za tvoj uređaj