[ boro62promaja @ 06.01.2017. 06:15 ] @
Hoce li neko da objasni razloge za brisanje tema (dvije teme u tri dana) ?
Takvo ponasanje na ES je nedopustivo !
[ gilopile @ 06.01.2017. 06:55 ] @
http://www.elitesecurity.org/t...razloga-objasnjenja-brise-teme

Premestena ti je iz `Nauka` u `Predlozi i pitanja`. A za onu prvu temu ne znam, valjda ce da se javi mod koji je obrisao, bio bi red.
[ perkom @ 06.01.2017. 06:58 ] @
Po drugi put pitanje postavljaš na pogrešnom mestu.
Inaćenjem nećeš postići cilj!
[ boro62promaja @ 06.01.2017. 07:26 ] @
Citat:
perkom: Po drugi put pitanje postavljaš na pogrešnom mestu.
Inaćenjem nećeš postići cilj!


Kakvo crno inacenje. Tema je bila "Podmazivanje u prehrambenoj industriji" i ako ne spada ovde gdje onda spada (pogledaj naslove tema koje su ispod "moje" pa ce ti biti jasnije da na ovom podforumu ima "milion" nenaucnih tema i da one i dalje ovde obitavaju a ova moja je bar donekle, mozda i vecim dijelom cisto "naucna") ?
Ako si ti obrisao temu volio bih da taj postupak obrazlozis !?
Pozdrav, BP
[ perkom @ 06.01.2017. 11:55 ] @
Kada sam ti rekao, na pogrešnom mestu, mislio sam na podforum "pitanja i predlozi".
Ovaj deo foruma nije za to, što si već mogao videti jer ti je i prvo pitanje prebačeno tamo gde mu je i mesto.
Otuda i moja opaska da inaćenjem, ponovnim postavljanjem istog pitanja na istom mestu nećeš ništa postići.
[ boro62promaja @ 06.01.2017. 20:20 ] @
Citat:
perkom: Kada sam ti rekao, na pogrešnom mestu, mislio sam na podforum "pitanja i predlozi".
Ovaj deo foruma nije za to, što si već mogao videti jer ti je i prvo pitanje prebačeno tamo gde mu je i mesto.
Otuda i moja opaska da inaćenjem, ponovnim postavljanjem istog pitanja na istom mestu nećeš ništa postići.


Ha...! Ipak si TI taj !

Da li uopste znas o cemu pises ?
[ boro62promaja @ 06.01.2017. 20:20 ] @
Citat:
perkom: Kada sam ti rekao, na pogrešnom mestu, mislio sam na podforum "pitanja i predlozi".
Ovaj deo foruma nije za to, što si već mogao videti jer ti je i prvo pitanje prebačeno tamo gde mu je i mesto.
Otuda i moja opaska da inaćenjem, ponovnim postavljanjem istog pitanja na istom mestu nećeš ništa postići.


Ha...! Ipak si TI taj !

Da li uopste znas o cemu pises ?