[ igormil @ 12.02.2017. 23:41 ] @
Video sam kod mog prijatelja da je instalirao 360 Tota security i stvarno je pouzdan nema šta.Interesuje me vaše mišljenje da li da predjem na 360 total security ili da zadržim Avast i Mcshield?

Igor
[ Binary Mind @ 25.02.2017. 22:15 ] @
Po želji. I Avast i Qihoo imaju svojih prednosti i mana. Mane oba su preobimnost opcija što utiče na sistemske resurse i na stabilnost nekih sistema. Ja sam koristio Avast dugo, dok nisam provalio da mi se ruter resetuje zbog njega. Koristio sam i Qihoo. Na početku mi se svideo, ali posle sam primetio da nije baš to to... Onda sam prešao na vrlo proste antivirusne alate jer mi obimni ne trebaju. Trenutno koristim Bitdefender free koji i ne primećujem u radu. Inače Qihoo koristi Bitdefenderove i Avirine engine za detekciju gamadi...
[ SASA M. @ 26.02.2017. 04:47 ] @
https://www.av-test.org/en/new...pecial-tools-help-after-an-at/
[ Aleksandar Maletic @ 27.02.2017. 18:18 ] @
Testiranja nisu u potpunosti merodavna i ne treba im previše verovati, iako su to testovi nezavisnih laboratorija. Najbolji utisak se stiče praktičnom primenom u radu. 360 Total Security je sasvim korektan paket za zaštitu, ima i vrlina i mana kao i svaki drugi antivirus, ali s obzirom da je besplatan i dobro naoružan opcijama, krajnjem korisniku svakako uliva poverenje.
[ igormil @ 18.04.2017. 09:41 ] @
HVala vam na pomoći.

Pozdrav.