[ nemanja24 @ 14.03.2017. 19:43 ] @
Pozdrav ljudi, kupio sam pre 10ak dana navedeni laptop i imam problem sa touchpad-om.
Naime, levi, desni klik, scroll, sve savršeno radi, međutim postoji mehanička/tehnička greška, desni klik kao da ima dva stepena - klik ispod klika. Nadam se dame razumete šta hoću da kažem.
Imam osećaj kao da je pukla neka žabica što drži touchpad ispod desne strane/desnog klika.
Da li je neko imao slična iskustva?Šta mi je činiti?
Naravno, mogu da ga nosim u ovlašćeni servis, međutim izbegavam to iz razloga da mi tamo komp ostane 2 meseca, da ga razbucaju, a glanc nov, radi savršeno (sve osim navedenog). Nisam imao lepa iskustva sa servisima generalno tako da to izbegavam maksimalno. I sad bih ga sam otvorio i pokušao da rešim problem, međutim prestaje mi garancija ukoliko to uradim.
[ Binary Mind @ 16.03.2017. 19:10 ] @
Pa prosto nemoj da ga otvaraš dok je u garanciji ako si nesiguran u svoje veštine. Ostavi to ovlašćenom servisu sa kojim ne bi trebalo da imaš problema. Korektni su (Barem su takva moja iskustva.). I batali crne misli. Laptop je defektan i treba da ide na servis, pa koliko ostane, ostane. 2 meseca sigurno neće ukoliko je redovna situacija, a verujem da jeste.