[ Filip0110 @ 04.05.2017. 17:15 ] @
Pozdrav,
desava mi se nesto vrlo cudno. U toku rada odjednom na svaki klik misem kompjuter krece sam da skida link toga na sta sam kliknuo a tastatura ne radi vec otvara precice koje se otvaraju klikom na to dugme (ne znam uopste ni kako da objasnim to) i jedino resenje za ovo je onda restart i to tako gomilu puta u toku dana.
Dal neko zna sta je ovo i kako da resim, komp je moze se reci nov jer mu ima mozda godinu dana. Hvala u napred :)
[ vinted @ 04.05.2017. 17:29 ] @
skeniraj računar sa AV-om koji koristiš, kao i sa malwarebytes-om. sve što nadje očisti pa javi da li se to javlja ponovo.
[ Mord @ 05.05.2017. 13:47 ] @
Imaš neku gamad ili PuP probaj EmsisoftEmergencyKit
[ starka @ 05.05.2017. 15:06 ] @
U vezi sa gamadi, kad mi ništa nije pomoglo, pomagao mi je Zemana
AntyMalware.
Čak ni AdwCleaner kome sam toliko verovala ne pomaže u nekim stvarima.
Nisam sve čitala, ali u vezi gamadi mogu bar toliko da kažem.
[ Filip0110 @ 08.05.2017. 20:17 ] @
Izvinjavam se nisam mogao ranije da udjem, vrlo je moguce da sam pokupio neku gamad jer bas dosta skidam ali sam mislio da nece nista navuci jer mi avast kao radi u pozadini. Sad cu da izvrsim full scan sa avastom pa javljam sta je bilo.
[ vinted @ 08.05.2017. 20:44 ] @
Citat:
Filip0110: Izvinjavam se nisam mogao ranije da udjem, vrlo je moguce da sam pokupio neku gamad jer bas dosta skidam ali sam mislio da nece nista navuci jer mi avast kao radi u pozadini. Sad cu da izvrsim full scan sa avastom pa javljam sta je bilo.

odradi ti skeniranje sa malwarebytsom, a avast za kraj ostavi
[ Filip0110 @ 08.05.2017. 21:41 ] @
Evo zavrsio sam skeniranje sa avastom, full scan nije nasao nista, nemam to cudo al sad cu da ga skinem, pa se javljam :)
[ Filip0110 @ 08.05.2017. 22:07 ] @
Ee skenirao sam i sa njim, nasao je 3 potencijalno opasna programa i stavio ih je u karantin, i to je sve sto sam mogao. Nadam se da je to to. Videcu dal ce se problem nastaviti ili nece. Zanima me da nije mozda postojala neka kobinacija dugmica koju kliknem pa poblesavi jer puno klikcem ctrl + nesto, al ne znam sta bi mogao da klikcem da iskljuci funkciju za pisanje na tastaturi. Sve u svemu hvala i nadam se da je to to :)
[ popusicko @ 10.05.2017. 10:41 ] @
Neki taster na tastaturi je stalno stisnut.CTRL ili tako nesto.Otkaci tastaturu pa probaj
[ gilopile @ 10.05.2017. 10:44 ] @
Slazem se, zameni tastaturu i resices problem. Ili je pritisnut neki od tastera, sto Popusicko rece, ili je isprolivana i pravi kontakt na upravljackoj plocici ili membrani.
[ Filip0110 @ 16.05.2017. 09:23 ] @
Tako sam nesto i mislio ali nije nista pritisnuto, proveravao sam, nije nista ni prosipano, tastatura je nova.

Kad pocne tako da baguje, ukljucim on screen keyboard, i dovoljno da ukucam jedno slovo preko nje tastatura mi normalno radi. Apsolutno nemam pojma sta je to hahaha, ali ovih dana je sve ok, tkd ne znam videcemo.
[ jolemisa @ 21.05.2017. 21:19 ] @
Mozda si sa nekim programom obrisao neki radni fajl za tataturu,pa pravi problem.Probaj ovaj stari,ali proveren nacin.Ugasi komp,iskluci tastaturu.Upali komp bez nje i kada se podigne OS normalno,ponovo ga ugasi,pa prikluci tastaturu.trebalo bi u task baru da ti prijavi novi hardver,klikni na balon i sacekaj da komp odradi svoje.prijavice ti kad je hardver spreman za rad.Otvori Word i isprobaj tastaturu.Sva slova i brojke.tako ce mo videti da li je ona ispravna.Nema veze sto je nova.Mozda je prepravljana.
[ Filip0110 @ 09.08.2017. 22:56 ] @
Sve je uredu sa tastaurom 100% msm nikad ne baguje sem kad toliko nesto copy paste sa ctrl+c i ctrl+v, i pokuso sam i to sto si ti predlozio ali opet posle nekog vremena isto... Nema ni veze nije to neki problem jer ovako pri normalnom koriscenju mi nikad ne baguje