[ deletraj @ 11.08.2017. 09:00 ] @
Postovani, obracam se vama jer mi je potrebna pomoc iskusnijih od mene. Imam ovaj fon od skoro i zadovoljan sam za sada njegovim radom. Nacuo sam da moze da cita samo odredjene njemu kompatabilne fles memorije pa bih da pitam da li neko zna naziv te fles memorije. Mislim da smo se razumeli ne radi se o micro sd kartici nego o memory steck koju direkno prikljucujemo u bilo koji kompjuter .Bavim se popravkom bele tehnike, i klima uredjajima. Imam dosta korisnih podataka u vezi popravke pametnih ves masina, i drugih uredjaja a i stalno treba dodavati neke nove. A lap top ne mogu nositi bas svuda. Pa sam mislio ako ovaj fon moze da malo zameni lap top ne bi bilo lose. A, sta mislite? Molim za pomoc, i hvala unapred.
[ gilopile @ 11.08.2017. 09:44 ] @
Kupis USB OTG adapter i prikljucis flesku koju god. Ne bih rekao da postoji neko ogranicenje koja ce da radi a koja ne.
[ deletraj @ 11.08.2017. 19:06 ] @
Receno mi je prvo da se raspitam, u redu hvala. Ja i onako moram kupiti kabal, hvala jos jednom i pozdrav.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 11.08.2017. 19:15 ] @
Ovako izgledaju, ovo su bas SAmsungovi, ali radice bilo koji.

https://www.google.com/search?tbm=isch&q=samsung+otg+adapter
[ deletraj @ 31.08.2017. 10:42 ] @
Hvala vam. Snaso sam se, kupio sam kabal telefon cita bilo koju memory stick. Hvala jos jednom.