[ Sudo @ 09.04.2004. 20:41 ] @
Ovo je mozda i malo smijesno pitanje, ali dali neko moze da objasni sta je to test point? Po mom nekom zakljucku test point bi znacilo da se na odredjeni npr. pin spoji napon od 3 ili 5 V zavisno od telefona dali je to tako ili nije.
[ Ivand @ 09.04.2004. 22:49 ] @
jeste
[ Ivand @ 09.04.2004. 22:50 ] @
da li se pise odvojeno inace
[ DJ_Boris @ 09.04.2004. 23:02 ] @
Pise se odvojeno...
Na nekim telefonima mora da se fizicki u njemu
prespoje ili iseku neki vodovi da bi se uradio test point.
Siemens telefoni uglavnom...
[ Amaro @ 10.04.2004. 09:43 ] @
Otprilike ovako:

Kao sto ima dosta vrsta telefona tako ima i razlicitih zena
Neke lakse komuniciraju sa okolinom a neke teze
Oboje su osjetljivi na podrazaje na nekim mjestima (tockama).
Da bi ih otvorio za komunikaciju i "ubacivanje nekog sadrzaja u njih" moras tu tocku (tocke) da stimuliras nekim impulsom
Kad prorade i otvore se radis im sta hoces a između ostalog mozes i jezik da ubacis u nedostatku hmmm......

Nadam se da sam pomogao
:c)))))))))))))))))))))))))))
[ skymobile @ 10.04.2004. 17:38 ] @
Citat:
Amaro:
Otprilike ovako:

Kao sto ima dosta vrsta telefona tako ima i razlicitih zena
Neke lakse komuniciraju sa okolinom a neke teze
Oboje su osjetljivi na podrazaje na nekim mjestima (tockama).
Da bi ih otvorio za komunikaciju i "ubacivanje nekog sadrzaja u njih" moras tu tocku (tocke) da stimuliras nekim impulsom
Kad prorade i otvore se radis im sta hoces a između ostalog mozes i jezik da ubacis u nedostatku hmmm......

Nadam se da sam pomogao
:c)))))))))))))))))))))))))))

hahahaha hihihi
Dobar si ,dobar...hihihi
[ Dr S E M A @ 11.04.2004. 17:11 ] @
e pa vjerovali ili ne ali po mom mišljenju do sada nisam vidio bolje pojašnjenje problema ni na jednom forumu, MISLIM SVAKA ČAST
ali u neke "telefone" ja radije ne bi ubacivao jezik bez obzira na test point, jer malo su preosjetljivi za moj "box"
[ Dr S E M A @ 11.04.2004. 17:14 ] @
a kako se pravilno piše "jeli" nemoj te kriviti čovjeka jer to još nije došlo do Teočaka,malo mjesto u brdima planine Majevice.