[ parmin @ 03.09.2017. 19:26 ] @
Istalirao sam verovatno najnoviju verziju vibera. Prvi put kada je startujem, sve je u redu, ali sledeći put, kada pokušam da otvorim, preko ikonice na desktopu, neće. Onda ponovo opet preko instalacione ikonice instaliram ponovo i opet otvori, ali čim pokušam da otvorim preko ikonice na desktopu, neće.
[ mjanjic @ 03.09.2017. 19:50 ] @
Desni klik na ikonicu, pa na Properties, pa napravi screenshot svake kartice i postavi ili bar detaljno objasni, ovako napamet pojma nemamo o čemu se radi.

Moguće je i da imaš virus/malware/adware koji se ubacuje na svaki "shortcut" (obično to rade programi za reklame i sl. na prečicama za browser-e, pa pri svakom pokretanju otvaraju taj sajt umesto da otvore prazan ili google ili onaj koji je definisan u podešavanjima za browser).
[ gilopile @ 03.09.2017. 20:41 ] @
Pogledaj u folderu app data/roaming/ViberPC da li imas Update fajlove, pa klikni i odradi update, jer je verovatno nesto oko toga zabagovalo.
[ manchi @ 03.09.2017. 22:38 ] @
I ja mislim da ce apdejt da pomogne,bar je meni :)
[ parmin @ 10.09.2017. 20:00 ] @
Evo su slike
[ gilopile @ 10.09.2017. 20:11 ] @
Jel imas Viber folder u app data/roaming folderu?

Otvori taj folder i ides na Viber Update ili kako bese, alikaj sve fajlove iz foldera...

Fora je u tome sto je on vec skinuo update fajlove, ali nije doslo do pokretanja istih, a predhodna verzija vise ne moze da se pokrene...
[ parmin @ 11.09.2017. 16:09 ] @


Vidi, pitaš me da i imam viber folder u app data/roaming folderu. Možda imam, možda nemam. Gde to da pogledam. Moje znanje rada na računaru je na nivou 2-3 razreda osnovne škole. Znači, moraš da se spustiš na taj nivo. A ti odmah krenuo sa fakultetskog nivoa.
U total komanderu sam našao app data/roaming folder i tamo sam našao viber PC i u njemu samo dva fajla. Evo je slika.