[ IceBet @ 24.10.2017. 11:19 ] @
www.ice2bet.com

WordPress, template shoppingtime sa puno, puno izmena.

Vaše mišljenje o dizajnu i kvalitetu je dobrodošlo !!!
Unapred hvala !!!


[Ovu poruku je menjao IceBet dana 24.10.2017. u 12:37 GMT+1]
[ ser_nicky @ 24.10.2017. 18:14 ] @
Pozdrav!

Evo ja malo da iskomentarisem, s obzirom da me zanima tema tvog sajta:)...Nisam neki esteta, niti sam kompetentan da se bavim dizajnom, ali meni recimo nije bas pregledno i citljivo sa ovom podlogom fudbalskog terena, nekako "pojede" sve sto je na ekranu.

Sto se tice sadrzaja, mislim da ti ne treba polje klub ID, to je podatak iz baze, ali za posetioca sajta nema ama bas nikakvu korist niti znacenje. Meni je, takodje, suvisna rec "times" u polju gde pokazujes koliko je utakmica u nizu odredjeni tim odigrao neki znak ili broj golova. Po mom misljenju, dovoljno je samo da stavis broj, npr 5 umesto 5 times.

Eto, to ovako na prvu loptu, ali mozda se opet javim kad malo bolje izbistrim sajt:)

U svakom slucaju, samo napred, jednog stalnog posetioca vec imas:)
[ IceBet @ 24.10.2017. 21:30 ] @
ser_nicky,

Puno Vam hvala na sugestijama i podršci. KlubId je delimično uklonjen, apsolutno se slažem da je to polje suvišno, tekst "times" će biti uklonjen u verziji za naše tržište. Zelena boja je stavljena s namerom da odmara oči od silne statistike :), malo šale, slažem se da je malo preterano naglašeno, verovatno će biti promene i u tom delu !
[ Predrag Supurovic @ 25.10.2017. 06:30 ] @
Eee, a nekad ovakve reklame kladionica nisu bile moguće na ES.
[ IceBet @ 25.10.2017. 06:43 ] @
Radi se samo o sajtu koji obradjuje fudbalske rezultate, cista statistika, nema kladjenja na sajtu, laznih dojava, tipova, preporuka kladionica itd., u pitanju je cista statisticka obrada rezultata i tako ce i uvek biti !

Postovani Predraze, ovde sam postavio temu zbog ljudi s ogromnim iskustvom u ovoj oblasti kao sto ste vi, da svojim kritikama i sugestijama ukazete na greske u dizajnu i kvalitetu sajta, zaista nisam imao nameru da raspravljamo o kladionicama jer je ovo ugledni forum i svakako nema mesta i prostora za takve rasprave, neka raspravljaju ljudi to na forumima namenjenim tim stvarima!

Sajt sam podigao iz zadovoljstva, na nagovor prijatelja, iza sebe imam napravljenih samo par sajtova i pomoc u pogledu dizajna sajta mi je svakako dobrodosla!

[Ovu poruku je menjao IceBet dana 25.10.2017. u 08:39 GMT+1]
[ maxxter @ 07.02.2018. 15:02 ] @
Sajt je super, samo napred!
[ djordjeno @ 03.01.2019. 08:26 ] @
Sad u 2019 sam pogledao ali sajt nije azuran.
Generalno nije losa ideja, dizajn slabiji. Posteno je napisano sta sajt radi, nema reklama od kladionica.
Uglavnom slicnih sajtova ima dosta, koji se bave ovim profesionalno (od toga zive).
Stoga na osnovu sadasnjeg stanja pretpostavljam da je ovo verovatno bio hobi vlasnika koji je hteo da olaksa sopstveno kladjenje.