[ gti2 @ 24.01.2018. 16:22 ] @
Od juče ujutro se Firefox pokreće kao na slici,sve belo,nema čak ni X za zatvaranje programa.U task menadžeru stoji nekad 4, nekad 5 pokrenutih procesa.Ako ih gasim od onog koji zauzima najmanje memorije,kad ostane samo jedan,pojavi se sve i radi normalno.Probao sam deinstalaciju,restart pa instaliranje, bez promene.
Ima li leka ili je do apdejta?

[ ademare @ 24.01.2018. 21:19 ] @
Do apdejta nije , jer evo , ja ovo kucam sa verzije 58 . Sve je normalno , nema nikakve razlike vizuelne sa predjasnjom verzijom .

Sta se kod tebe dogadja ne znam . Ali obican deinstall nikada ne pali . Zato sto program ne drzi podesavanja na istom mestu gde je install. Pa kad izvrsis deinistall , pa opet install ,on procita ona stara podesavanja .

To je naravno nekada dobro , ali nekada nije , kao kod tebe sada . Trebao bi da ocistis sve lokacije gde je FF zapisivao , pa tek onda , al to ne moze da uradi obican deinstall iz win .

Trebao bi neki specijalizovan program za deinstall , koji pamti lokacije .
[ jolemisa @ 24.01.2018. 21:59 ] @
Uselio se neki plugin ili Addon.Pogledaj u podesavanjima u Extenzije i vidi da nemas nesto sto nisi postavio,pa Disable-uj i obrisi,a vidi i medju plugin-ovima ist da nema nesto nepotrebno.Ne bi bilo lose da instaliras CCleaner,ako ga nemas,pa da ti on procisti browser.Meni radi 58-ica i na Win-u i na Ubuntu i nemam problema.
[ gti2 @ 24.01.2018. 22:36 ] @
Iskljucio sam sve dodatke i ekstenzije,obrisao Mozilla folder iz %appdata% , deinstalirao ,restart, instalirao v57 i sve opet isto.Interesantno je da su sve stavke prisutne,ali se ne vide tj kad stavim pointer na odredjeni deo (bookmarks itd), iskoci onaj prozorcic sa opisom.Google nalazi taj problem od 2007 pa do 2018 medjutim nijedno od ponudjenih resenja ne pomaze.
[ jolemisa @ 24.01.2018. 23:51 ] @
Probaj deinstaliraj ga pa skini odavde poslednju verziju:https://filehippo.com/download_firefox/
[ gilopile @ 25.01.2018. 00:23 ] @
Mozda je jednostavno neki fajl korumpiran. Odradi chc disk, pa restart, mozda ispravi gresku. AKo ne, obrisi folder C:\Users\gti2\AppData\Roaming/mozzila. Naravno, sacuvaj bookmark i ostalo odatle, ako imas nekih podataka.
[ mrkabrka @ 25.01.2018. 13:37 ] @
A mogao bi da odradis i neki AntiMalwer.,moze isto da bude uzrok.
[ mrkabrka @ 25.01.2018. 13:38 ] @
A mogao bi da odradis i neki AntiMalwer.,moze isto da bude uzrok.
[ gti2 @ 25.01.2018. 21:22 ] @
Jeste bio neki malware, MB resio stvar.Nakon nove instalacije radi kako treba.Hvala svima.