[ Raiden000 @ 31.01.2018. 10:20 ] @
Pozdrav svima,

Prvo par stvari o meni: Bavim se 3d-om i pomalo 2d-om i imam visegodisnje iskustvo u radu uglavnom na igrama, ali i na reklamama i nekim drugim stvarima.
Neke od mojih radove mozete videti ovde:
https://miroslavsimic.weebly.com/



Trazim ozbiljnog i iskusnog programera koji bi zajedno sa mnom, kao moj partner, pravio igru.

Dakle, potreban mi je programer koji nece POKUSATI da napravi igru, vec koji je ozbiljan, odgovoran, iskusan, i ima dovoljno znanja da ZAVRSI igru i da izdamo igru.

Ono sto imam na umu je igra slicna igri "Shovel Knight", samo da ne bude 8-bitna grafika. To je pocetna ideja, ali ukoliko programer zeli nesto drugacije, nije nikakav problem promeniti. Bitno mi je samo da
se veoma ozbiljno i odgovorno pristupi ovome, jer vec imam neka negativna iskustva sa neozbiljnim ljudima kada su u pitanju ovakve stvari. Ideja je da igru zavrsimo sto pre mozemo i da to bude samo pocetak,
a da dalje nastavimo sa radom i otvorimo svoju firmu itd.

Nacin na koji ja vidim pocetak svega toga je nesto ovakvo:
http://minorkeygames.com/

Ako potrazite ove igre na steamspy.com videcete da su prodate u velikom broju, tako da moze se i sa manjom i jednostavnijom igrom biti uspesan, ako se odradi kako treba. A takodje, mislim da je i nerealno
ocekivati nesto vece za prvu igru.



Ukoliko je neko zainteresovan, neka mi se javi preko privatne poruke, ili mailom, ili neka ostavi kontakt u komentari, ili kako god :)

Takodje ako znate nekog za koga mislite da se uklapa u ovu pricu i da je zainteresovan, slobodno mu prosledite link ka ovoj temi.

[ jovanpavlovic777 @ 11.03.2019. 10:37 ] @
Ako trazis ozbiljnog coveka za implementaciju, development, projektovanje, sta nudis zauzvrat?
Kancelarije, ugovor, plata, beneficije, radno vreme, dani odmora?
[ vidonk @ 07.04.2019. 21:15 ] @
Pojavio se novi engine koji se zove godot čini mi se da je pod MIT licencom i open source je možeš da potražiš u njihovoj komuni nekog saradnika ja sam kao i ti 3d artist pa ti ne mogu pomoći oko razvoja engina, ali ukoliko ti zatreba "pomoć" oko 3d modelovanja tu sam

Srdačan pozdrav Slobodan
[ krgo @ 08.04.2019. 18:58 ] @
Valjda je čovek za godinu dana našao nekoga.
[ Branimir Maksimovic @ 08.04.2019. 19:40 ] @
Valjda je bar alpha te igre izasla do sad :P