[ I AM BORGS @ 08.02.2018. 21:09 ] @
pozdrav! kupio sam HP skener i printer pre par dana i HP mi nudi preko e-maila registraciju sa šifrom modela , da ili ne , zanima me vaše mišljenje.
[ I AM BORGS @ 09.02.2018. 10:46 ] @
da sam kupio neki software ili nešto slično , pa ajde , ali za skener- printer mi je čudno, tako isto nuditi će mi registraciju za usb ....
[ gilopile @ 09.02.2018. 13:49 ] @
Ma jok, koji ce ti. Samo ima da ti zasipaju mail spamom...
[ I AM BORGS @ 09.02.2018. 17:13 ] @
hvala gile na odgovoru !!!
[ anon142305 @ 09.02.2018. 17:57 ] @
Pa dobro, odgovor zavisi od toga sta dobijas registracijom :)

Evo, ja sam sad pogledao za HP (mada si to mogao i sam da uradis) i Gile je u pravu - u principu se sve svodi na spamovanje. Hocu da kazem, to ne mora uvek i za svakog da bude slucaj. Ja sam nesto registrovao na sajtu Asusa i dobio sam par Gb na nekom klaudu (doduse, ne koristim ih, al ajd sad). Sto se tvoje registracije na HP tice, vidim da Hrvatska nije podrzana.
[ I AM BORGS @ 09.02.2018. 18:14 ] @
ok thanks !
[ gilopile @ 10.02.2018. 13:07 ] @
Da, secam se, a mozda i dalje daju ( da ne kopam sada po netu :)), Asus pri kupovini maticne ploce, graficke kartice i sl. poklanja neki storage free za godinu dana ako se ne varam, a mozda i free, tipa 4GB.

Pa sad jbmlga, ako Borgos tako nesto dobije, sto da ne, ali sumnjam. Neka proveri, pa ako dobije neki free storage, napravi novu gmail adresu samo za njih i pokupi punudu, sto da ne. U protivnom, samo ce da mu salju reklame novih proizvoda, a to je maltene svaki dan, svaki dan nesto novo sklepavaju. Moze im se. :D
[ I AM BORGS @ 11.02.2018. 14:09 ] @
hvala na odgovorima, ništa od registracije za nekakav mali popust , neću da se bakčem s njima.
[ Miroslav Cvejić @ 11.02.2018. 14:32 ] @
realno, ako nije uslov za ostvarivanje garancije ili produženje garancije, nema smisla ni pokušavati.

Samo će te smarati emailovima sa ponudama za druge proizvode.