[ necan89 @ 22.02.2018. 17:27 ] @
Pozdrav svima!

Imam sledeći problem. Prošle godine kupio sam Hi-Fi zvučnik iz naslova. Povezivanje kablom ili bluetooth-om. Povezivao sam ga na smart TV 100x, radio bez problema, kao i na telefon. Jedno vreme ga nisam koristio nikako, povežem ga sa TV-om, kad ono problem sa zvukom, ide na prekide, mislio sam problem sa BT u TV-u.. Povežem ga na telefon, radi bez problema. Pokušam sa još 2 druga telefona, radi bez problema. Kupim tablet koji bih koristio samo za puštanje muzike preko tog zvučnika, povežem ih, kad ono zvuk sa prekidom kao i sa TV-om. Pokušao sam i ponovno povezivanje nekoliko puta, približio ih maximalno dok se povezuju, bez efekta. Nema smisla da reklamiram, kad preko telefona očigledno funkcioniše bez problema, ali prvenstveno sam ga koristio za TV zbog filmova i muzike, i sad problem sa povezivanjem i na TV i na tablet. Da li neko ima ideju kako rešiti to? Hvala unapred svima!
[ necan89 @ 24.02.2018. 16:48 ] @
Primetio sam da ako ugasim WiFi na telefonu, zvuk sa TV na zvucnik ide bez problema. Ali na tablet i dalje lose. Jel moguce da WiFi pravi neke smetnje BT-u?