[ mb57 @ 08.03.2018. 08:57 ] @
Tema koju sam pokrenuo: http://www.elitesecurity.org/p3820293 zaključana je zbog velike količine besmislenih komentara.
Umesto da se tema samo očisti i opomenu članovi koji "đubre" istu, kažnjava se tema?
Koja je svrha moderacije ako dozvoli da se tema odvede u off pa se onda ista zaključa?
Na sličnom forumu, neću da ga imenujem, dele se opomene članovima koji guše teme a sama tema se ne kažnjava.
Zašto se to i na es-u ne primenjuje?
[ revlo @ 08.03.2018. 09:13 ] @
Pa tema je doživela razotkrivenje, sve je rečeno, zašto da zjapi više. :)
[ Lavlja_Jazbina @ 08.03.2018. 09:52 ] @
Sta te cudi,on sebi dopusta bas mnogo.Meni brise sta stigne,a ako se pomene AMD,to mu je kao da si mu stavio prst u oko.

Osoba sa jako velikim kompleksima gde gubi kontrolu i objektivno rasudjuje.Zamisli kakve veze ima Litvanija i to sto je zavejan.Smesno.

Ali moras ga razumeti,bolest je cudo.Temu koju je zatvorio bez razloga ,obrazlozio je da nema potrebe meriti ciji je duzi.

[ mb57 @ 08.03.2018. 10:22 ] @
Ingteresantno, zaključao je temu posle mog komentara?
http://www.elitesecurity.org/p3812439
Pošto mi je tvoj post, Lavlja_Jazbina, upalio lampicu, setih se rasprave na drugom forumu gde je dotični spomenut:



Očigledno da nije dorastao zadatku ali....
[ revlo @ 08.03.2018. 10:41 ] @
Auuu..
[ ademare @ 08.03.2018. 12:13 ] @
Moram se sloziti da je u pitanju NAJGORI moderator , ne samo na ovom forumu , vec na celom Internetu , sto sam ja imao prilike da vidim !

Sta je u pitanju ne znam , ali se ponasa NEPOSTENO, Tendeciozno , ja sam potpuno prestao da ucestvujem u temama koje on Moderise !!!

Sta se dogadja ? Postoji jedan clan , verovatno neki njegov prijatelj , koji me proganja iz teme u temu , nije vazno ko je on sada . I nista pametno ne pise , nikada ne pomaze nikom, postovi su mu stalno off , ali pise stalno ako me navodno uhvati da sam napisao nesto pogresno . Znaci napise samo o tome gde sam ja navodno pogresio nevezano za temu !!

Ja njega ne lovim , ne bavim se Bolesnicima !

Ama svaki moj odgovor doticnom clanu je bio OBRISAN , ma kako ljubazan bio !! Svaki napad , nevezan za temu stoji , svaki odgovor obrisan ?! I to sasvim slucajno od strane ovog NAJGOREG moderatora na Planeti !!

Taj Moderator unistava forum, jer evo vidi se da nema Pik , samo ne mene , nego onako od dosade , MALTRETIRA clanove foruma !!!

[Ovu poruku je menjao ademare dana 08.03.2018. u 13:31 GMT+1]
[ belbeg @ 12.03.2018. 16:54 ] @
Interesantno, dve teme koje su po naslovu slične ali jedna govori o propasti Rusije a druga o propasti SAD-a. Dok se u temi o propasti Rusije dozvoljava neviđena količina prostakluka, tema o propasti SAD-a je zaključana.
Kako tumačiti ova dva aršina?
[ Lavlja_Jazbina @ 12.03.2018. 22:59 ] @
Pa mb57 kleci na kukuruzu kao i ono,kako ga nazvase,da:pseto Braksi.Pa se napravio disbalans.

[ belbeg @ 13.03.2018. 05:17 ] @
U opšte nisam pisao o učešću bilo koga nego uređivačkom politici foruma. Znači, tema o Rusiji je ok, može se pisati sve i svašta a o USA ne može.
Moje pitanje je bilo, kako tumačiti ta dva aršina?
Ako je politička rasprava zabranjena, otkud silne političke teme?