[ tehnolog @ 11.04.2004. 18:22 ] @
Prijatelji ovaj Optix program je odlican,ima puno raznih sitnica koje mi trebaju!Medjutim ja nikad nisam radio sa trojancima i serverima pa mi se je ovdje pomalo tesko snaci!!Problem je sto je tesko utvrditi ip-adresu zrtve kojoj bi poslao server1Recimo da je ona na mirc-u server irc.bolchat.org i treba mi njena/njegova ip adresa.Kada se klikne na whois nick-a dobije se zasticena maska od bolchata koja ne moze pokazati ip adresu zrtve!Takodjer ne znam na koji port da se logujem??Volio bi i preko netmeetinga da preuzmem webcam prenos zrtve vidim da je i to moguce programom pa me zanima kako??Opet je problem ip adresa korisnika a koja se ne vidi direktno iz netmeeting-a a mozda postoje neki trikovi za koje ne znam!!Kasnije bi se mozda nekako i snasao,koliko sam shvatio posalje se server koji se spoji binderom za neku sliku i promjeni ikonica paint-a recimo,samo ne znam koja extenzija ostane nakon spajanja i onda se taj server posalje a kad je zrtva otvori instalira server za koji se ja kacim i preuzimam kontrolu nad tim racunarom!To je barem kako sma ja shvatio!!
[ icobh @ 11.04.2004. 18:30 ] @
na www.download.co.yu bio je jedan mali programcic koji otkriva tako te zasticene sifre,ako ga budem nasao javicu ti.