[ mrkabrka @ 18.07.2018. 22:42 ] @
Poštovane kolege
Da li je neko imao problem kod Quadro CTV-5525-TXT , Sve radi samo loše radi UHF područje.,tj svi kanali su sa debelim snegom- jedva se vide .,Promenio sam tjuner -ista priča ...šasija neka... Y51 ili tako nešto, procesor TDA.,Pošto nemam original daljinac nego koristim SuperTel-pilot pitanje? Da li je moguće da je TV ušao u neko zabranjeno stanje pa je potreban fabrički reset..povezan na SBB kablovsku mrežu.
[ mrkabrka @ 19.07.2018. 11:47 ] @
Da se ispravim - Loše se vide svi TV kanali koji su na UHF području., na primer izaberem kanal 66 - UHF ,kad uđem u meni piše da je UHF....Da li je moguće ući u servisni meni bez originalnog daljinca?
[ mrkabrka @ 19.07.2018. 22:53 ] @
E, bre sve od TV majstora otišlo u Grčku na More....
Aber-Ziher...
[ yz7myg @ 20.07.2018. 21:03 ] @
Šta SBB nije prešao na digitaliju?
Šasija ti je 3P51
I teško da ćeš ti direk gledati nešto od programa.
[ mrkabrka @ 25.07.2018. 15:34 ] @
Nisam bio tu par dana , pa evo sad, jeste SBB ima digitaliju, ali ima i analogiju u osnovnoj ponudi nekih šugavih 56-57 kanala.,i jeste kolega šasija 3P51,ali mi nije jasno to što nema UHF samo kod njega.,sve sam merio okolo po šemi i u redu je na drugom tv-Panasonic je sve u redu....inače oba CRT., Probaću da zamenim Eprom ali se plašim da će morati da se došteluje u service-modu ima neki papir na kineskom preko njega (24c16).,ekran je 55cm...