[ igormil @ 20.09.2018. 08:26 ] @
Imam problem sa računarom(win 7) i neće da se isključi.IZgube se ikonice,krene sve normalno i stoji slika u pozadini bez ikonica sve vreme.
Pokušao sam sa sfc /scannow,repair windows 7,skenirao sam antivirusnim programom i Malwerbyte-om ali bezuspešno.Nisam hteo sa system restore,nadam se da postoji neko drugo rešenje.

Igor
[ anon142305 @ 20.09.2018. 08:56 ] @
Desktop ili stoni racunar?

Mogao bi prvo da vidis StartUp i ProcessMenager, da li ima nesto sumnjivo. Ako mozes, okaci logove, pa ce ti neko proveriti.
[ igormil @ 20.09.2018. 10:54 ] @
Desktop računar i nema ništa sumnjivo u procesima.Računar radi stabilno bez ikakvih problema jedino je problem što ne može da se isključi.Da se restartuje može bez problema.
[ Zlatni_bg @ 20.09.2018. 12:12 ] @
Je l' se pokrene "shutting down" na ekranu?

Ja bih pogledao power options i tako neke stvarcice. Windows 8.1 na primer, kada se restartuje odradi full restart, a kada se ugasi, ne ugasi se do kraja vec udje u neki polu-sleep mod da bi se brze upalio.

Kao sto ti rekose, mozda imas neki proces koji mu ne da da se ugasi. Pogledaj sta si poslednje instalirao na njemu pa po tome dijagnostikuj dalje.
[ starka @ 20.09.2018. 12:24 ] @
Ja bih pročešljala računar sa nekim antimalware programom, ito, sa nekim
malo boljim, za svaki slučaj.
Malwarebytes, recimo.
Jednom sam nešto instalirala, nije da niej hteo da se isključi računar,
ali mi se nakon svakog restarta dizao neki setup.
I ceo taj setup je bio zaražen.
[ Zlatni_bg @ 20.09.2018. 13:46 ] @
Pa rekao je da je koristio malwarebytes...
[ mrkabrka @ 20.09.2018. 20:38 ] @
Idi na sistem restore , ako ga imaš ažuriranog bar jednom mesečno.,zato što će vratiti sistem u ispravno stanje - ...
[ igormil @ 21.09.2018. 21:14 ] @
Uradio sam system restore i shut down je proradio.Sto posto je problem bio u registrima baze ali to nisam znao da uradim.Šta je bilo samo nebo zna.Važno da je proradio.
Hvala svima na pomoći.

Pozdrav.