[ igormil @ 23.09.2018. 20:17 ] @
Imao sam danas nekih problema sa mobilnim telefonom i morao sam izvaditi bateriju da bih ga resetovao.Nakon reseta,telefon je proradio normalno ali na sd kartici svi podaci koje sam imao su nestali.
Ubacio sam je u računar i bukvalno ništa nije ostalo na kartrici.Ikonica removable disk je bleda i kada hoću da je pokrenem ispiše mi :INsert removable disk.
Da li postoji način da povratim izgubljene podatke sa kartice?

Igor
[ Binary Mind @ 24.09.2018. 21:51 ] @
Šta kaže disk management u Windozi (Za ovo ti treba čitač kartica koji nije tvoj, ili neki drugi telefon. Znači poseban čitač SD kartica.)? Šta kaže telefon kad ubaciš SD karticu njega?
[ ademare @ 24.09.2018. 23:35 ] @
Sta znaci ovaj deo odgovora ?

Citat:
Binary Mind:
(Za ovo ti treba čitač kartica koji nije tvoj,

[ Branimir Maksimovic @ 24.09.2018. 23:45 ] @
Pa ocigledno da racunar ne prepoznaje karticu. Znaci, da bi utvrdio dal je kartica otisla mora da proba sa drugim telefonom citacem. E sad ako taj citac sa kompa radi onda je otisla kartica, sto moze da utvrdi ubacivanjem druge kartice ;p
[ Binary Mind @ 25.09.2018. 17:47 ] @
Možda sam bio malo konfuzan, pošto sam nešto radio uporedo sa pisanjem odgovora. Mislio sam na poseban stand-alone USB čitač kartica ili neki built-in čitač kartica u laptopu na primer...
[ ademare @ 25.09.2018. 18:16 ] @
Nista strasno i najboljima se omakne

Ja stvarno nisam razumeo o cemu se radi , a postavio sam pitanje ne zbog sebe , vec zbog postavljaca teme , jer ne verujem ni da je on razumeo . Sada je sve jasno .
[ igormil @ 25.09.2018. 22:17 ] @
Otišao sam kod prijatelja koji drži servis mobilnih telefona i računara i proverio je karticu i kaže da je kartica oštećena i da joj nema spasa.
Hvala vam na pomoći.

Pozdrav.