[ vaskesmederevo @ 28.09.2018. 13:51 ] @
U pitanju su invalidska kolica proizvedena devedesetih, zastarela su i delova nema. Elektronika/elektrika je ispravna, motor radi ali otisli su lezajevi. Ne umem da rasturim tocak, svaba je postavio negde neki skriveni sraf ili mehaniku. Posto je nekoliko strucnjaka ostalo bez ideje kako to otvoriti molim za savet sta dalje, mozda neko zna. Ono sto mi treba je servisno uputstvo (nema na netu, proizvodjac se pravi blesav na moje upita da mi proda uputstvo itd). Ako neko ima ideju ili iskustvo molim za pomoc. Telefon/Viber/whatsapp +381641731598, mail [email protected]

MOLIM DA NE ODGOVARATE AKO NE ZNATE. Saveti tipa da pitam google ili da pisem proizvodjacu su vise nego nepotrebni. Hvala.
[ ZAS011 @ 28.09.2018. 16:52 ] @
Jesi li probao sa ovim imbusima?
[ emiSAr @ 28.09.2018. 22:02 ] @
Gdje se pojavljuje "luft"-oko centralne osovine ili vanjski dobos? Evo pribliznog presjeka tog motora. Vanjski dobos ima pored dvorednog radijalnog
i jednoredni aksijalni lezaj pozamasnih dimenzija, koji se ne mijenja jer je integralni dio kako statora tako i rotora-dobosa.-
pOz
[ zeoN_Rider @ 28.09.2018. 22:17 ] @
Citat:
ZAS011:
Jesi li probao sa ovim imbusima?


I Ja sam odmah pomislio na te zavrtnjeve, ali mislim da treba prvo skinuti štampanu ploču.

[ zeoN_Rider @ 28.09.2018. 22:35 ] @
[ ZAS011 @ 01.10.2018. 23:30 ] @
Koliko mi se čini, Vaske nas je odh@bo.
Prvi post na forumu i
Citat:
MOLIM DA NE ODGOVARATE AKO NE ZNATE. Saveti tipa da pitam google ili da pisem proizvodjacu su vise nego nepotrebni.

a posle dobronamernih natuknica ni slovca.
Sve u svemu, ko u startu krene sa "neću čujem ovoono..." s moje strane neće biti udostojen ni slovca, pa makar bila i moja uska specijalnost.
BTW, forum nam je otiš'o u "honduras".
[ zeoN_Rider @ 01.10.2018. 23:41 ] @
Znači džabe smo krečili.