[ @ 06.11.2018. 18:16 ] @
Ima li neko ko je dobio bugarski pasos
[ Misha667 @ 06.11.2018. 22:16 ] @
Ima. Mnogi su dobili bugarski pasos.. sad ces ti da pitas koliko kosta i da trazis kontakt jer bi verovatno da ga kupis? Pasos i drzavljanstvo Bugarske se dobijaju na osnovu bugarskog porekla koje dokazujes po zakonu te zemlje sa validnom dokumentacijom iz validnih institucija a moras da ispunis jos neke uslove.
Pasos i drzavljanstvo nije kilo krompira pa da ga kupis na pijaci,prema tome nema potrebe da pitas isto u svakoj temi ili otvaras novu temu. Sve informacije su na forumu,postavili ljudi koji su prosli proceduru.
Pozdrav
[ paki87 @ 19.01.2019. 22:17 ] @
Pozdrav ljudi. Izvinjavam se sto ovo pitanje nema veze sa drzavljanstvom. Je l neko od vas zna ako osoba ima Bugarski pasos da li moze da polaze u Bugarskoj za autobus i koliko to kosta? Hvala svima.
[ spartanac 76 @ 04.02.2019. 16:47 ] @
>
[ spartanac 76 @ 04.02.2019. 16:52 ] @
>
[ Tasiceva @ 03.11.2023. 19:46 ] @
Dobro veče, Zainteresovana sam za dobijanje bugarskog pasoša. Moja baba je završila tri razreda osnovne škole na bugarskom jeziku, jer je Negotinska krajna za vreme II Svetskog rata pripadala Bugarskoj. Takođe, njen deda, moj čukundeda je bio mobilisan i služio je u bugarskoj vojsci. Ne znam da li je to dovoljno da bi se dobio bugarski pasoš. Bila bih Vam zahvalna ako biste mi odgovorili na poruku, da znam da li da se uopšte upuštam u proceduru ili ne.