[ nermin.muric @ 11.11.2018. 18:10 ] @
Molim Vas da mi pomognete u vezi sledeceg. Naime, montirali smo alarmnu centralu DSC PC 585 i na njoj je zakacen GSM komunikator koji je programiran da, kad se oglasi alarmn poziva odredjene brojeve. Medjutim, posto smo resetovali centralu sad nece da poziva te brojeve. Kako da podesim centralu da aktivira pomenuti GSM komunikator. Ovo mi je HITNMO!
[ BlackForce @ 11.11.2018. 20:18 ] @
Odgovor na tvoje pitanje ne znam (i ne zelim puno da pametujem),ali ako si resetovao centralu,onda cela centrala ti je na (default) fabricki podesenim parametrima.
Sigurno treba 10-20 parametara ponovo podesiti.Jesi li ostala podesavanja prilagodio tvojim zahtevima?
Konkretno pitanje i mene interesuje,jer i ja imam neku polovnu (demontiranu) DSC 585 centralu,koju cu za koji mesec ponovo aktivirati i tu cu prosiriti alarm sa gsm komunikatorom.
[ nermin.muric @ 13.11.2018. 19:21 ] @
Treba ukljuciti PG1 port. On se za ovu centralu ukljucuje komandom *8 5555 009 01 01# Na PG1 treba da je ukljucen GSM komunikator koji se ubaci SIM kartica i podesi koje brojeve da poziva
[ nermin.muric @ 19.01.2019. 12:10 ] @
Koliko nervoze sa ovim alarmnim sistemom. Sad opet nece da poziva, kaze da je kartica van dometa. Sta li moze biti