[ Anarki301 @ 15.11.2018. 12:11 ] @
Pozdrav svima, ja bih zeleo unapred da se izvinim ako je nesto neprimereno u vezi sa ovim postom.

Sad, jedan moj drugar ima odredjenih problema sa nekim ispitima vezanim za mreznu administraciju i to, sad ja se i ne razumem nesto preterano, svejedno sam previse star da bih mu sad nesto konkretno pomogao, i previse samouk da bi to imalo bilo kakvog smisla u vezi sa tom teorijom i da kazem tim formalnim obrazovanjem, tako da sam mu ja prilicno neupotrebljiv kao neka pomoc.

Ne znam kako da napisem ovo, kako da ulepsam, tako da cu napisati konkretno, ne znam ni da li je okay u smislu ovog foruma, ako nije, naravno, obrisace neko, nadam se, i kazem gore, izvinjavam se ako je nesto neprimereno.

U pitanju je IT Akademija ucenje na daljinu (znam, glupo je, ne znam otkud mu uopste ideja da se bakce sa tim), mislim da je kurs, ili obuka, sta vec, "Mrezni Administrator", sad da ne ulazim u detalje, ako je neko zainteresovan da mu pomogne (hmm, polozi), oko pojedinih tih ispita, dobio bi naravno sve potrebne informacije od te osobe, a i u pitanju je jako ozbiljan covek, svakako osoba koja zna da ceni neciji trud i rad, tako da i tu ima dosta prostora da se razgovara.

Eto, ja sam samo bacio pogled, u sustini, mozda nije na meni da to kazem, ali neko ko je u toku sa svim ovim temama, mislim da bi mu to bila sala da se odradi, ne znam, eto, pa ako neko, mozda, smatra da ima o cemu da se poprica, moze ovde da mi odgovori, ili porukom, pa bih mu ja dalje prosledio sve informacije.

Jos jednom se izvinjavam ako nekoga sve ovo vredja, ili sta god, svejedno, nije mi, zaista, namera nista slicno.