[ Mladen MUNJA @ 15.11.2018. 16:17 ] @
ovako to je valjda tako mi covek sto mi dao reko 5.1 sistem vali mu audio volume controler pod za to mi treba sema za ta dva potenciometra nemam uopste znaci sema pinova konektora na ploci koji je zasta i sema u kontroleru kako se povezuje ima mnogo kontakata da probam dal radi imam i kutiju i jel su ovo zice crvena i crna za bas ili woofer posto nije u kutiju naci ce
[ SG kamikaza @ 15.11.2018. 16:55 ] @
Gde li vas samo skupljaju takve?
[ ZAS011 @ 15.11.2018. 19:03 ] @
Neko zaboravio da zaključa vrata
[ zeoN_Rider @ 15.11.2018. 20:00 ] @
Citat:
ZAS011: Neko zaboravio da zaključa vrata :D


Ma zaključ'o je vrata ali zaboravio ključ u ključaonici.
[ Darkosecurity @ 16.11.2018. 23:12 ] @
Pozdrav svima. Ja se izvinjavam na nerazumljivo postavljenom pitanju. Pisao je moj mladji brat sa kompa iz radionice gde sam ostao ulogovan. Zahvaljujem se na odgovorima, svima. Neki su i korektno odgovorili, neki kritovali, bitno je da je problem resen sa par sema od ponudjenih odavde. Kombinovali smo par njih i ustartovali 5.1 sistem kojeg je buraz pokupio na otpadu, bukvalno. Posto je mlad i lud elektronicar (ludji od mene), moralo je to da proradi, makar menjali i TDA kola. Jes' da je bio na kisi mesecima, to lagano radi i koristi se u fulu. Srpski jezik ne voli da uci, ali bi se okovao elektronikom i tehnikom - spava sa lemnom stanicom, sav kalaj mi pokvari... 😁 Evo, ovde ima puno znakova interpunkcije, apostrofa, pa i zagrada. Ja da nadoknadim. Verujte, prvi ne volim nepismene, ali on je premlad ali obecava na drugim poljima.
[ zeoN_Rider @ 16.11.2018. 23:45 ] @
Citat:
Darkosecurity Pisao je moj mladji brat sa kompa iz radionice gde sam ostao ulogovan. Posto je mlad i lud elektronicar (ludji od mene)


Uuuu, opasna ste neka porodica.