[ aster @ 29.12.2001. 01:40 ] @
Ne koristim Mozillu, vise mi se svidjaju Konqueror ili Opera, ali mi se svidja Mozillin mail clinet, pa me interesuje da li izolovano mogu da pozivam taj mail clinet. Znaci da ne startujem Mozillu uopste vec samo da pozovem taj njegov mail clinet ?

Hvala.
[ random @ 29.12.2001. 06:44 ] @
$ mozilla -mail
[ Jovan Marjanovic @ 29.12.2001. 11:05 ] @
Citat:
aster:
Ne koristim Mozillu, vise mi se svidjaju Konqueror ili Opera, ali mi se svidja Mozillin mail clinet, pa me interesuje da li izolovano mogu da pozivam taj mail clinet. Znaci da ne startujem Mozillu uopste vec samo da pozovem taj njegov mail clinet ?

Hvala.


Probaj mozilu 0.9.7 mozda promenis misljenje o najboljem browseru za linux (licno misljenje)
Inace za mail, kao sto rece kolega u prethodnoj poruci.
[ Gojko Vujovic @ 29.12.2001. 11:56 ] @
Nova Mozilla 0.9.7 (binaries za Linux i Windows) je dostupna na http://es.verat.net/pub/mozilla/
[ B o j a n @ 29.12.2001. 14:59 ] @
Aje, ocemo i sorseveeeee
[ axez @ 29.12.2001. 15:13 ] @
Citat:
aster:
Ne koristim Mozillu, vise mi se svidjaju Konqueror ili Opera, ali mi se svidja Mozillin mail clinet, pa me interesuje da li izolovano mogu da pozivam taj mail clinet. Znaci da ne startujem Mozillu uopste vec samo da pozovem taj njegov mail clinet ?

Hvala.


Joj.......Mozilla 0.9.7 je valjda tri puta brza od prethodne verzije.
Jel zna neko sta su uradili sa njom...:))

S
[ Dragoslav Krunić @ 29.12.2001. 15:22 ] @
Zapeli momci, nema zezanja.
[ Dusan Marjanovic @ 30.12.2001. 04:21 ] @
čini mi se da možeš i ovako...Edit>Preferences>Appearance i tu odčekiraj Navigator a čekiraj Mail
[ Dragana Z @ 07.01.2005. 01:28 ] @
Kako da u Mozillinom mail klientu onemogucim da on automatski ispisuje predpostavljene adrese?.,ono... kad pisem adresu primaoca a on mi tamo nesto "brljavi" ispred!?
Hvala.
[ random @ 07.01.2005. 03:04 ] @
Kucaj u Mozillinom location baru about:config, među opcijama nađi mail.enable_autocomplete, klikni dvaput na nju i upiši false.
[ Dragana Z @ 07.01.2005. 03:42 ] @
Uuuu...,ovo nisam znala da postoji!
Hvala,uradjeno.
[ Apatrid @ 07.01.2005. 05:01 ] @
Huh, a ako ti se sviđa Mozilla mail klient, a što ne Thunderbird? To je bas mail klient odvojen od browser-a, a i kod je fresak da freskiji ne moze biti...
[ random @ 07.01.2005. 10:21 ] @
Danas baš instalirao Thunderbird 1.0, i povezao ga sa lokalnim IMAP serverom, međutim posle otvaranja 3-4 foldera, ostale odbija da otvori. Jednostavno se zaglupi, potpuno iritantno. Kad ga zatvorim i otvorim ponovo, opet mogu još nekoliko foldera da otvorim (a i one već otvarane, gde je iskeširao headere). Pritom Evolution radi sa istim serverom savršeno. Nisam baš oduševljen. Sećam se da je i Mozilla Mail imao slične bubice. Mislim svaka im čast za browser, ali mail klijent mi još uvek ne deluje dovoljno pouzdan da bih mu poverio svoj email, iako je verzija 1.0.
[ dinke @ 07.01.2005. 10:39 ] @
Interesantno, kod mene thunderbird radi savršeno sa imap-om. Štaviše razlog mog prelaska na thunderbird sa eudore (Windows) i kmail-a (linux) je baš taj što su oba klijenta očajno radila sa imap-om.
[ caiser @ 07.01.2005. 11:26 ] @
Moram da potvrdim Dinketove utiske o Thunderbird-u i IMAP-u. I meni radi zaista savrseno sa poprilicno velikim Mailbox-evima.
[ Dragana Z @ 07.01.2005. 12:30 ] @
Kod mene Mozilla radi savrseno,patila sam se sa outlook,bat a onda je dosao na red mozzilin mail klien koji postu naprosto "zvace".,mala,velika nema veze "rastura" je...
Stvarno je odlican!!!
[ z_neskovic @ 04.12.2009. 22:04 ] @
Može li neko da mi kaže kako treba da podesim Thunderbird,da kada dobijam slike,iste idu i u poruku i u Atachment,kao kod Outlook Expressa,kod mene odlaze samo u Atach.

Unapred se zahvaljujem !