[ kopex @ 14.02.2019. 14:03 ] @
Kad otvorim prozor za pisanje nove poruke uvjek mi postavi slova veličine 11 a ja bih htio da su veća.
Kako da postavim da mi uvjek ostaju iste veličine....željene???
[ kopex @ 14.02.2019. 14:05 ] @
uspio sam....
[ bachi @ 14.02.2019. 14:06 ] @
Outlook express ne može da radi na Windowsu 7, da li je reč o Outlooku u sklopu MS Officea??

Ako da, onda ovako: https://support.office.com/en-...36-01d4-4faf-b998-a4087da3ceab
[ kopex @ 14.02.2019. 14:24 ] @
ipak nisam uspio.Podesio sam sve ali ne memoriše to što hoću
U pitanju je OE 2016
[ bokinet @ 15.02.2019. 12:48 ] @
MS OUTLOOK -> FILE -> OPTIONS -> MAIL -> STATIONERY AND FONTS

Tab PERSONAL STATIONERY

Imate podesavanje THEME ali i style za prikaz fontova za nove poruke i za poruke koje su odgovor na poruku i sl. opcije.

NEW MAIL MESSAGES (Font), REPLYING OR FORWARDING MESSAGES (Font), COMPOSING AND READING PLAIN TEXT MESSAGES (Font).
[ kopex @ 24.02.2019. 13:41 ] @
Zahvaljujem puno.Sve je uspješno odrađeno.
Sve ide lako kada se lijepo objasni

Sasda bih imao joše nekoliko pitanjaca ako nisam naporan.

Ranije sam ih pominjao ali vjerovatno su promakla.

Prvo:
Htio bih da se sa mejl adresom kako privatnom tako i službenom prebacima na ,,gmail".
Da li postoji opcija da sve moje kontakte obavjestim o toj radnji osim načina da ima svima pojedinačno šaljem poruke ili da svima odjednom pošaljem istu poruku???

Drugo:
Povremeno sam odsutan iz kancelarije i nisam u mogućnosti da odmah odgovaram na mejlove.
Htio bih da podesim da pošiljaocu automatski ide odgovor da sam odsutan i da ću se javiti po povratku u kancelariju.
Nadam se da ste me razumijeli.

Treće:
Po završetku pisanja mejla ili odgovora na neki mejl htio bih da stoji na kraju potpis sa nekim podacima (za firmu,ime firme,sajt i ostalo....a za lični mejl samo moj potpis i pozdrav).

Nadam se da nisam bio przahtijevan.