[ DirigentXYZ @ 07.07.2019. 12:49 ] @
Imam dakle od kućnog bioskopa zvučnike, 5 komada malih i jedan vufer solidno veliki. Kako bih mogao taj sistem da koristim za komp? Koji inače nema takvu zvučnu karticu. A takodje imam i dvd player koji je radio sa ovim zvučnicima. I ja sam ga jedno vreme koristio za komp, povežem zvučnike na njega, a player povezem sa kompom i to je extra radilo, medjutim, dešava se da taj player samo prekine zvuk sam od sebe. Čuje se na pola sekunde neko brum i prekine da radi, ugasi se. Jel može to da se popravi, ili mi je bolje da uradim nešto drugo. Žao mi je da ovi zvučnici propadnu. A player je puštao samo dvd diskove i otkinuo se gumeni prenosnik od motorčića do dvd fijoke. Šta da radim?
[ PedjaZ @ 07.07.2019. 13:22 ] @
Svaki desktop ima bar 5.1 izlaz.
Daj ti fotografije toga što imaš kao i pozadinu tog vufera (priključci).
[ SASA M. @ 07.07.2019. 21:37 ] @
naravno, slikaj i taj gumeni deo, verovatno da se moze zameniti nekom drugom. ;0
[ baresi @ 08.07.2019. 08:09 ] @
Moje mišljenje: što se tiče prvog dela posta, rekao bih da je u pitanju neki hladan spoj, elkosi ili neki konektor u području napajanja.Bez da se otvori i pregleda teško je reći šta je uzrok. Što se tiče gumenog dela, to je pogonska gumica, obično je promjer oko 4 cm, to se nađe bez problema.
[ Living Light @ 29.07.2019. 19:43 ] @
Citat:
PedjaZ:
Svaki desktop ima bar 5.1 izlaz.
Daj ti fotografije toga što imaš kao i pozadinu tog vufera (priključci).


Gde si se i ti zaleteo kao i SASA M., kad vidite da je ovo "Fake" pitanje.

Dobro je, da je kordinator @yu1ny zna šta radi!
pOz

A Ti "kordinatoru" , nemoj da misliš da te obožavam,
ovde se radi o Poslovnoj saradnji !



Znaš i sam...


[ ZAS011 @ 29.07.2019. 21:23 ] @
Men' se čini da bi dirigenAt pre dobio odgovor na MZ.