[ test1234 @ 10.08.2019. 10:06 ] @
Naime, interesuje me da li preko instalirane Viber aplikacije na mobilnom telefonu sa dve SIM kartice mogu da kontrolišem oba naloga (Viber) ravnopravno, odnosno da li da li oba naloga mogu da budu online, tako da budem dostupan i da dobijam poruke ravnopravno na oba. Sada mi je jedan nalog na mobilnom a drugi na kompu.
[ Living Light @ 10.08.2019. 10:17 ] @
Ne znam odgovor na tvoje pitanje,
ali situacija kod mene je ovakva:

MOB sa dva broja, od dva različita provajdera.
Kada je telefon "On Line",
na drugom nekom telefonu
samo se jedan od mojih brojeva vide na viberu, nemam pojma zašto?

[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 10.08.2019. 10:24 ] @
Branislave, broj SIM kartica u telefonu nije u direktnoj vezi sa brojem instalacija Vibera.
Jedna Viber instalacija može da radi samo sa jednim brojem, a da bi imao još jedan broj na istom uređaju, moraš da imaš kloniranu Viber aplikaciju.

Klonirati možeš pomoću Parallel Space aplikacije, ne sećam se da li sam njome radio kloniranje Vibera, ali trebalo bi da radi.
https://play.google.com/store/...tails?id=com.lbe.parallel.intl
[ test1234 @ 10.08.2019. 10:53 ] @
Fala lepo, radi, radi...
[ spavach @ 16.09.2021. 21:16 ] @
Možeš sve ovo uraditi ako imaš Xiaomi ili Poco. Imaju opciju dvojne aplikacije. Ako ga nemaš vidim da ti ovo radi. Srećno
[ bakara @ 16.09.2021. 21:42 ] @
Jel ima neka fora da se koriste dve iste aplikacije sa razlicitom verzijom (poslednja verzija i stara verzija)?

Kada koristim kloniranje ili dvojne app mora biti ista verzija.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 17.09.2021. 05:16 ] @
Teoretski možeš, potpišeš jednu aplikaciju koristeći neku od aplikacija koja menja potpis (sertifikat) aplikacije, pa se ona instalira kao nevezana aplikacija za prvu.

Moguće da će i kloniranje aplikacije raditi, ako se klonira stara, pa se sačuva njena instalacija.
Pogledaj https://appcloner.app/ za to.
[ sdurut @ 17.09.2021. 07:48 ] @
Postojali su neki Android telefoni kako npr. neke verzije Sony Experia koja je imala user profile omogućene. To sam video na nekim tabletima. Po defaultu je ta opcija na telefonima zaključana.
Kada se promeni user profile onda se koriste različit data profili za svaku aplikaciju.
Za više objašnjenja pogledaj sledeći link.
Android multi user

Jedino koliko sam upućen ne mogu da rade dva profila istovremeno.