[ Slobodan Milivojevic @ 14.04.2004. 22:35 ] @
Daklem, prvo što moram reći je da onaj Intro nisam ja radio, tako da na to ne tražim ocenu. Recite svoja mišljenja o samom sajtu, a naročito sizajnu, jer sam sadržaj dobio, i samo ubacio.

Da ne dužim, kažite vaša mišljenja.

E, da adresa: http://www.alatnica-krstic.co.yu/
[ Ambience @ 15.04.2004. 00:12 ] @
Dizajn je ok

Zameni mesto zastavice (biranje jezika) na levoj strani, sa slikom na desnoj. Mislim da je ovo logicniji raspored.
Mogao bi i da ubacis bred crumbs ili da link koji je aktivan bude izrazeniji od neaktivnih... sve ovo radi lakseg snalazenja na sajtu.

Ondak, famozni TITLE tag - Isti je na svim stranicama > Promeni to

I na kraju jedna sitnica: linkuj logotip na home-page na svim ostalim stranicama osim pocetne.

Toliko
[ Wooyke @ 15.04.2004. 02:49 ] @
promeni veličinu fonta (smanji je), slika s leve strane na hederu ti ne radi ili nije dobro uploadovana....ostalo ok može da prodje ...
[ cozi @ 15.04.2004. 12:17 ] @
totalno nemastovito;
header footer lef right text gotovo. 5 minuta posla.



Citat:
jer sam sadržaj dobio, i samo ubacio.
?
[ Slobodan Milivojevic @ 16.04.2004. 09:34 ] @
Ispravljeno, smanjeni fontovi, logo je uploadovan, jeste da nije bas mastovito, al je dosta ozbiljno.

ako neko ima neke predloge jos slobodno neka kaze.
[ kUdtiHaEX @ 16.04.2004. 11:30 ] @
Daj potrudi se oko tog hedera - deluje previse siromasno...
Dizajn nije nista specijalno, u principu za tu namenu osrednje dobro. Ipak mi se cini da nisi dobro osmislio prostor sa leve i desne strane - ono ENGLISH VERSION ne treba da bude bas toliko upadljivo i deluje prazno... to isto vazi i za desnu stranu.
[ Aristotel @ 18.04.2004. 22:30 ] @
Kvalitet samog dizajna i nije na nekom zavidnom nivou ali posto se radi o alatnici onda necu previse da se obazirem na to. Glavna zamerka je totalno nelogican i cudan raspored elemenata na stranicu tj. layout. Nije mi bas ni meni jasno sta trazi ovolika zastava na celoj levoj strani, bukvalno leva sadrzinska/meni strana ni ne postoji, zamenjena je jednom zastavom ? Sta reci osim lose !