[ magrinjo @ 27.12.2019. 16:34 ] @
Pozdrav,

Ovo je modal koji radi na stranici #1, ali na stranici #2 uopste nece da ga prikaze, osim kada iz prve linije sklonim "class= 'modal fade'", ali u tom slucaju modal ne zatamnjuje pozadinu vec bude vidljiv kao i svaku drugi element.

Probao sam sve sto mi je palo na pamet ali bez rezultata.
Gde gresim? :)

EDIT: Radi samo u slucaju kada dodam dugme koje ce imati " data-toggle="modal" data-target="#leaveGroupModal" ", ali ne i ako hocu samo sa NgIf promenjivom.

[code]
<div *ngIf="displayModal" class="modal fade" id="search-people-modal" role="dialog" >
<div class="modal-dialog modal-sm" style="margin-top: 12%" role="document">
<div class="modal-content" >
<div class="modal-header">
<h5 class="modal-title">Enter email address</h5>
<button type="button" class="close" data-dismiss="modal" (click)="onCancel()" aria-label="Close">
<span aria-hidden="true">&times;</span>
</button>
</div>
<div class="modal-body">

<div class="form-group">
<label for="name">Email</label>
<input type="email" class="form-control" [(ngModel)]="emailInput" required>

</div>
<span><button type="submit" class="btn btn-primary" data-dismiss="modal" (click)="onSubmitClick(emailInput)">Send invitation</button></span>

</div>
</div>
</div>
</div>
[code]

[sub][[b]Ovu poruku je menjao magrinjo dana 27.12.2019. u 22:43 GMT+1[/b]][/sub]

[sub][[b]Ovu poruku je menjao magrinjo dana 27.12.2019. u 22:51 GMT+1[/b]][/sub]
[ mjanjic @ 28.12.2019. 03:18 ] @
Ako je Bootstrap ili neki sličan FW, normalno da mora data-toggle="modal" data-target="#leaveGroupModal", jer bez toga neće da radi. Drugo rešenje je da se doda jQuery kod, odnosno ima ta 2 načina, kao što je dato u dokumentaciji (za JS je dato odmah iza sekcije za data atribute): https://getbootstrap.com/docs/...nts/modal/#via-data-attributes
[ magrinjo @ 30.12.2019. 23:43 ] @
A reci mi, s obzirom da PrimeNg modal u sebi ima mogucnost da bude prikazan samo preko promenjive, da li generalno ima razloga da se PrimeNg ne koristi? Vidim da ga poprilicno 'pljuju' po formumima.
[ mjanjic @ 31.12.2019. 17:18 ] @
To već ne znam, nisam toliko radio sa Angular-om.