[ bachi @ 29.12.2019. 14:50 ] @
Da je SD kartica u pitanju, lako bih ja, ali je u pitanju interna memorija bez prava direktno pristupa istoj kao što je nekad bilo. U pitanju je Huawei Y6 2018 telefon.


Da li postoji neki proveren program za sam Android gde bi mogao da se instalira i izvuku podaci?

P.S. Nisu u kanti i to je uspela da isprazni.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 29.12.2019. 21:59 ] @
Digger

https://play.google.com/store/...nttech.diskdigger&hl=en_US
[ ademare @ 29.12.2019. 23:53 ] @
To je kao komp . Sto instaliras vise aplikacija , manja je sansa da povratis bilo sta .

Postoje programi za PC , nisam ih probao , nisu besplatni . Vidi jel ima neka demo verzija i slicno . Instaliras na PC , pa preko USB-a pristupas memoriji telefona .

To mi se cini kao bolje resenje , bar teoretski , jer ne pises nista po telefonu .
[ bachi @ 31.12.2019. 07:50 ] @

Problem sa tim internim Android aplikacijama, jeste što je potreban root da bi mogao da vrati fajlove nazad.

Pa tako za tu aplikaciju piše: No rooting necessary!*

A zvezdica je: If your device is not rooted, the app will perform a "limited" scan for your deleted photos by searching your cache and thumbnails.

U prevodu - naša aplikacija je u tom slučaju beskorisna.

Ostaje jedino ono što @ademare predlaže i to i jeste jedino rešenje, ali meni je trebalo provereno rešenje za koje se zna da 100% radi, poželjno besplatno, ali ako i mora da se plati a da je provereno, nije problem.

Ali sam joj u međuvremenu rekao da potraži neki servis za mobilne telefone i da ga drži isključenim do tad i nemam pojma šta je dalje uradila.