[ frenne @ 30.12.2001. 00:58 ] @
IE 5.0
---------
Ne mogu da snimim web stranice na hdd za offline citanje.
U cemu je problem i kako da ga resim?

Tacnije , snima stranice kao jedan obican skroz beo html.
[ Simke @ 30.12.2001. 06:55 ] @
Hmm nebih se slozio s tobom, ako mislimo na istu stvar. Ja sam i sa IE4 snimao cele stranice, znaci tekst + slike.
Inace, alternativa snimanja stranice je da se pogleda html kod (view source), i onda lepo snimi taj kod. Jedino sto na ovaj nacin neces snimiti slike koje su na stranici.
[ frenne @ 30.12.2001. 11:56 ] @
hmmm imate vi neko konkretno resenje?
sta da radim?

molim bez ideja tipa reinstaliraj windows, predji na xp,2000 ili me
[ Simke @ 30.12.2001. 22:03 ] @
Kao sto rekoh, right-click na stranicu koju hoces da snimis, izaberi view source, otvorice ti se notepad sa html kodom te stranice. Onda samo na notepad-u klikni file->save as, izaberi ime i lokaciju i to je to.
[ frenne @ 31.12.2001. 01:38 ] @
ma dajte bre ljudi.. necu nikakva alternativna resenja

prosto i jednostavno .. ocu da mi IE lepo radi..
e sad pitanja su zasto ne radi i kako ga popraviti?

da li je to reinstaliranje ... da li je to podesavanja settings-a(ili opcija) ? nije ni bitno ....

necu alternativu .. ocu da radi kao sto je i nekada radilo
[ Simke @ 31.12.2001. 02:14 ] @
E pa sad... ako je pre radilo a sad ne radi, onda si ti (ili neko drugi) promenio neke opcije ili settings... zato pokusaj da se setis sta si radio, ovako ne moze niko da ti pomogne...
Ili probaj da stavis IE6.
[ frenne @ 31.12.2001. 10:21 ] @
daj bre covece ... ajde sad na tenane ... ovo je monitor .. ovo je tastatura ....
sta mislish da meni settings ili tako nesto nije palo na pamet?
ipak je to win98 ... nikad ne mozes da znas sta je problem

Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 27.09.2003. u 22:57 GMT]
[ Gojko Vujovic @ 31.12.2001. 11:30 ] @
Za dve verzije 5.0 IE-a sam lično iskusio da su falične po ovom pitanju. Jedna nije ništa snimala, druga je snimala samo html bez slika. Rešenje je upgradeovati IE, i to traje 20ak minuta na običnom modemu, i ne davi više frenetiku.. hehe