[ DUSKEZ @ 31.05.2020. 12:14 ] @
Jel neko zna neku stariju verziju ili noviju koja ne zahteva prisutnost gugl naloga,to je mxq 1gb ram/8gb nand android 4, vise bih voleo starije verzije jel one imaju opcije rukovanje klasicnim daljnskim komadnom ch+ ch- vol+ vol- komadnovanje ove novije su ko enciklopedija sto cuda za obicne video spotove
[ bordzija @ 04.06.2020. 16:20 ] @
E da te pitam, imam filips fhd led tv SMART i sad, pošto je star jedno 5-6 godina, nema više nikakvih aplikacija dostupnih za ovaj tv? Jel ima neka fora da se instaliraju sa google app stora? Nudi mi samo neki interni filipsov app stor u kome je samo neko đubre :/
[ bakara @ 04.06.2020. 17:13 ] @
Citat:
DUSKEZ:
Jel neko zna neku stariju verziju ili noviju koja ne zahteva prisutnost gugl naloga,to je mxq 1gb ram/8gb nand android 4, vise bih voleo starije verzije jel one imaju opcije rukovanje klasicnim daljnskim komadnom ch+ ch- vol+ vol- komadnovanje ove novije su ko enciklopedija sto cuda za obicne video spotove


tebi treba youtube za android TV verzija jedino ona ima kursorske komande:
https://atv-smart-youtube-tv-bridge.en.aptoide.com/app

Citat:
bordzija: E da te pitam, imam filips fhd led tv SMART i sad, pošto je star jedno 5-6 godina, nema više nikakvih aplikacija dostupnih za ovaj tv? Jel ima neka fora da se instaliraju sa google app stora? Nudi mi samo neki interni filipsov app stor u kome je samo neko đubre :/

kako mislis da instaliras android aplikaciju na TV koji nema android OS?
[ bordzija @ 04.06.2020. 17:29 ] @
Pojma nemam šta ima mislio sam da su svi smart televizori android ali izgleda nisu, samo ja mogu da kupim lg smart i filips smart koji nemaju aplikacije 😭
[ ademare @ 04.06.2020. 17:35 ] @
Nije tragedija . Proizvodjaci TV-a sigurno nece da azuriraju postojece aplikacije godinama , jer ko bi kupovao nove Televizore .

Zato kupis Box od 20 Eura , pa koristis i to Android

Kad i on bude prevazidjen ili crkne kupis sledeci itd
[ bordzija @ 04.06.2020. 17:47 ] @
Pa nema za 20 evra je već prevaziđen a ovi za 35-40 evra neće da odg na poruku preko kupujemprodajem. Šatro 4gb memorije verovatno pošalju sa 1gb.

Lg smart kupljen prošle godine 4k trte mrte nema nikakve aplikacije. NULA bodova od mene.
[ ademare @ 04.06.2020. 18:41 ] @
Za YT ti ne treba 4 GB RAM .

Ako ne mozes da nadjes na oglasima, cekaj da Kinezi pocnu da salju iz Kine . Za 25 $ moze da se nadje model za YT .
[ bakara @ 04.06.2020. 18:55 ] @
Citat:
bordzija: Pojma nemam šta ima mislio sam da su svi smart televizori android ali izgleda nisu, samo ja mogu da kupim lg smart i filips smart koji nemaju aplikacije 😭

naravno da nisu svi android i sreca da nisu.

Ovo za LG kupljen prosle godine bas i ne razumem, kako za njega nema aplikacije?
Web OS je najpopularnija TV platforma.

Bice da po obicaju ti nesto hoces sto ne moze.

A kakve si srece kupices i neki box rock chipom jer je bio jeftin
[ bordzija @ 04.06.2020. 19:36 ] @
Pa nema ništa za lg os sistem, nema orion app prvo što sam hteo da instaliram. Sve neki jad i beda od aplikacija i to čim sam ga kupio već sledeće godine ćao zdrao isto ko i sa mobilnim telefonima. Instaliram onj vremensku prognozu ona ne radi pa misliiimmmm... Al ajd ja to i ne koristim tj ne gledam tv. Bezze probam nema.
[ SlobaBgd @ 04.06.2020. 19:44 ] @
Jbt, do pre dva sata nisi ni znao da postoje i smart televizori koji nisu Android, a sada već ocrnjuješ i kudiš razne modele i proizvođače jer, najverovatnije, ne umeš da se snađeš. Tebi ništa ne valja i ništa ne radi kako si ti zamislio da treba da radi. Ja bih se zapitao...
[ ZAS011 @ 04.06.2020. 21:00 ] @
Slobo, pusti lukrciju samo nešto zakera i kukumavče i pljuje.
Mojne trošiš vreme i tastaturu džabe.
[ SlobaBgd @ 04.06.2020. 22:23 ] @
A jes, i to što kažeš...
[ gilopile @ 04.06.2020. 22:41 ] @
:D
Show program.

Dusko, ne postoji ta `starija` verzija.

Shvatices zbog cega...valjda.

Bordziji se zapalilo `Ciftec` napajanje. Nisam bio lenj pa sam dosao do podataka...U svetu se to napajanje samo trojici zapalilo u 20 godina. Bordzija ( 2020 ), Musad ( saud Arabia 2009 ) i Joshim ( severna korea ) - 2011, godine.

Joshim se izvukao sa 1, stepenom opekotina po levoj ruci. Osiguranje mu je nadoknadilo. Sica neka.
Musadu se zapalio radni stol i malo oko radnog stola...a covek bez ozleda. Trazio je odstetu, ali koliko znam dobio je karinu.



[Ovu poruku je menjao gilopile dana 05.06.2020. u 00:01 GMT+1]
[ bordzija @ 05.06.2020. 07:55 ] @
Pa i jesam kupio drugi tv bez ikakve smart akcije sa razlogom, da kupim box koga nema nigde tj gde god kontaktiram na kp svi ćute niko neće da proda tj verovatno nema pa zavlači. Ili ti pošalje nešto bezveze pa ne možeš da ga oceniš.

https://www.kupujemprodajem.co...s/85156842?filter_id=679862453

Ovaj sam gledao ali lik ćuti ne odg.

Ili ovaj
https://www.kupujemprodajem.co...s/93931415?filter_id=679862453
pančevac isto ćuti.
[ bakara @ 05.06.2020. 10:01 ] @
Kao sto rekoh on obicno hoce nesto sto mu se i ne nudi...

Orion TV je aplikacija napravljena za mobilne telefone i tablete i nisu ni napravili za web OS ili windows
A ako vec mislis da placas pretplatu dobices od njih STB
[ bordzija @ 05.06.2020. 14:21 ] @
Ne mislim da plaćam pretplatu, box mi treba za orion koji radi uglavnom ok na androidu sem nekih kanala za koje traži pare, imam i eon koji mogu na njemu da pokrenem umesto što vučem hdmi u spavaću sobu i tako dalje i bliže :)
[ bakara @ 05.06.2020. 14:27 ] @
Ako neces da placas pretplatu onda moras da kupis box... negde mora da se plati.

Ako vec imas eon to radi na LG
[ bordzija @ 05.06.2020. 14:47 ] @
Ne radi na LG 4k nismo uspeli da aktiviramo tj nismo pronašli nikakav kod za aktivaciju. Tu nam ni ne treba jer imamo 3d problem je na drugom televizoru koji nije android. Ovako puštam Eon sa kompjutera ali kada se gleda tv ne može da se koristi komp što je počelo da mi smeta tj ne volim da budem dislociran.
[ bakara @ 05.06.2020. 17:10 ] @
Pa javi se sbb za kod za aktivaciju, nema to veze sa smart platformom.

Jos jedna besmislena tema.