[ chupcko @ 15.04.2004. 20:26 ] @
Eto, znam da sam dosadan time sto se guram u vas zatovreni es, i sto se pravim pametan i lecim svoju sujetu, trudicu se da to vise ne radim :). Drago mi je sto ljudi prate moje postove, hvala zombie, puno to hvala, uvek sam se pitao koji je to covek koji cita moje postove :))).

Ali da se vratim na ono sto me zanima, da li neko ima gore navedenu (Algorithms + Data Structures = Programs) knjigicu u pdf-u. Shvatio sam da je to ono sto mi nedostaje (kada sam mogao da je kupim, nisam imao para, a sada je mozda i malo zastarela :)).

Dakle ako neko ima knjigicu, i voljan je da je podeli sa mnom :), rado cu ga obozavati (i bez zluradih komentara, nisam ja ugovorom bio vezan da ne pricam, nego sam pretpostavljao da niste raspolozeni za pricu, a meni je onaj post trebao radi neke licne reklame :))
[ madamov @ 15.04.2004. 20:42 ] @
Čupko, ako dodješ do knjige, prosledi je i meni. Inače, mislim da se znamo ili se varam?
[ chupcko @ 15.04.2004. 20:45 ] @
Znamo se, vidim po operativnom sistemu, Matematicki fakultet, klub programera, Bleki, Kale, Dejan Ristanovic :).

Cekaj zar nisi ti u nekom inostranstvu ?

Uzgred imao sam u rukama verziju knjige za modulu , mislim da se zvala Algorithms and Data Structures, ali nisam siguran.
[ madamov @ 15.04.2004. 21:01 ] @
Citat:
chupcko:
Znamo se, vidim po operativnom sistemu, Matematicki fakultet, klub programera, Bleki, Kale, Dejan Ristanovic :).

Cekaj zar nisi ti u nekom inostranstvu ?


Ne već tri godine, ostatak ide na mail da ne gušimo ostale.