[ ksrele @ 24.08.2020. 08:29 ] @
U pitanju je Honor 9 telefon.
Nije ukraden, to prvo da naglasim.
U firmi ga je koristio jedan bivsi kolega a pre oko mesec dana je otisao i razduzio telefon.
Tada nikom nije trebao a sada se pojavila potreba da se koristi ali tek sada vidimo da je bivsi kolega stavio sifru na telefon a nemamo nacina da stupimo u kontakt sa njim. Verovatno je negde u inostranstvu.
Ja sam uradio factory reset ali i posle toga trazi sifru ili pristup Google nalogu.

Nasao sam ovaj link https://forum.xda-developers.c...ial-firmware-recovery-t3769279 gde kazu da je moguce promeniti ceo firmware i da ce telefon proraditi ali ja ne znam koju verziju da skinem i stavim jer ne mogu da udjem u telefon da pogledam koja je verzija na njemu.

Ima li neko volje da mi pomogne?
[ gilopile @ 24.08.2020. 09:20 ] @
honor 9 frp bypass
kucaj to u google.

Uglavnom se da resiti.
[ ksrele @ 24.08.2020. 10:05 ] @
Ne vredi, svaki YT video koji sam pogledao ne pali kod mene jer izgleda da je kolega neposredno pred odlazak uradio update. Ali mislim da sam uspeo da stupim u kontakt sa njim pa cekam odgovor koja je sifra.
Hvala u svakom slucaju.
[ BVC-Project @ 26.08.2020. 14:30 ] @
Ako neide na te fore preko Youtuba onda ide na kabel soluciju preko nekih alata (Sigma,Octopuse i neki drugi) ali to onda moraš nositi u servis. Najbolje rješenje je google account od tvog frenda ako se sjeti lozinke :-)
LP
[ ksrele @ 27.08.2020. 08:08 ] @
Reseno je, javio mi je pass.