[ DUSKEZ @ 30.08.2020. 16:06 ] @
Znam da je ovo malo off official i zato vas molim da mi ne uzmete za zlo.Mucno sam pokusavao da nadjem serial za total security 360 antivirus i nadjem na nekom yutub sajtu upakovan u jpg sliku tako je bilo u rar fajlu koji sam jedva otkljucao.Mislim slika dubaji teska 15 megabajta po meni malo verovatno mada ja mislim da je fajl licence u njoj ali ne znam kako da je izvadim

Nadam se da nije virus necu je okaciti iz tog razloga ovde idem na svoju stetu a ako bude licenca ok fajl antivirusa dacu gilu i bordziji obecavam i ademaru ako im treba :)
Jednostavno deluje nemoguce naci ista da se licencira taj 360total security antivirus


Exif viewer mi daje ovo :


Information
All
Basic only
Format
List
Table
Other
Show tag IDs
Show Maker Note
Show histograms
file:///C:/Users/WindowS/Desktop/Dubai_2.jpg
IPTC IPTC Core IFD0 Sub IFD IFD1 Maker Note Interop IFD GPS IFD

Handling APPx (0xe0) block.
End of APPx data blocks reached.
Status = 0

Unable to extract some or all of the EXIF data, which may have been removed from the image file.
About Exif Viewer Close Exif Viewer

[Ovu poruku je menjao DUSKEZ dana 30.08.2020. u 17:29 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao DUSKEZ dana 30.08.2020. u 17:35 GMT+1]
[ ademare @ 30.08.2020. 16:35 ] @
Neces naci nigde validnu piratsku sifru , licencu za bilo koji dobar Antivirus program !

U najboljem slucaju ne radi .

Zasto je to tako ?

Zato sto , zamisli reklamu kada bi postojala validna sifra za Antivirus program ! Program koji treba da stiti ceo kompjuter , razbijen , crekovan ?

Naravno da pirati mogu da razbiju i Antivirus program sto se tice sifre , ali to se menja na dnevnom nivou ! Sifre se aktiviraju online itd .

Ako neka slucajno sifra i jeste validna to ce biti nekoliko sati i dok ti naletis na nju to je vec stvar proslosti .

Zato bolje ne gubiti vreme sa tim , jer kada bi postojalo tako nesto validno , to bi znacio kraj Antivirus programa , koji i postoji jer znaci bezbednost , a ispada da sam nije bezbedan .

Ovo konkretno ko zna sta je ! Prvo nikada se ne pokrecu EXE programi iz nepoznatih izvora , za koje nisi siguran . Drugo cesto je EXE fajl samo arhiva ! Promenis EXE u RAR i vidis . Ako nece onda izbrises .

Ovo sto si skinuo slika Dubaija ako mozes da je pogledas programom za gledanje slika, je samo to slika Dubaija . Radi se o tome da to ko je okacio , sakuplja i unovcuje nekakve poene sa sajta za hostovanje . Svako preuzimaje par centi , pa se nakupi , slobodno to izbrisi .

Ako se ne vidi sa programom za pregled slika , promeni extenziju u RAR i vidi da li je arhiva . Ako nece onda je obrisi , isto kao i EXE nepoznati fajl .
[ DUSKEZ @ 30.08.2020. 16:44 ] @
Znaci em sto nije nista moze da bude stetno jako ok hvala puno na tome.@ademare

a bas sam se ponado :(
[ DUSKEZ @ 30.08.2020. 16:47 ] @
Nije rar nije ni exe brisem ja to odma.