[ no name 77 @ 22.10.2020. 14:09 ] @
Tražim IPTV koji ne šteka sa catch up opcijom za PC, ima li netko prijedlog koji IPTV da uzmem, koji je među najboljima. Unaprijed zahvaljujem.
[ bordzija @ 29.10.2020. 10:39 ] @
Nema tu sreće ja da ti kažem, pošalju ti da probaš reklamni server koji radi perfektno. Kada uplatiš dobijaš nešto što uglavnom secka i zapinje jer je potpuno neki drugi server. Nekad radi perfektno a nekada katastrofa loše ili uopšte ne radi. Uglavnom zavisi od opterećenja servera i samog tvog interneta te rutera koji koristiš i naravno - wifija i količine uređaja na mreži.

Uglavnom idealno nećeš naći ali je gledljivo, besplatno naravno a ne kako su oni zamislili po 5 ili 10 evra mesečno za to nešto.

Da ne govorim o tome da ima i ljudi koji ti uzmu pare i više ih nikada ne čuješ. Ja sam za povrat love čekao 3 meseca, normalno bez ikakve nadoknade. Uvek je bilo šta to ne radi? Ne mogu da verujem saću proverim. Evo rekli mi biće ok za neki dan i slično. Ja sam se nekako izvukao jer sam imao šansu da ga ocenim na kp profilu sa više od 2000 pozitivnih i nijednom negativnom.

Uglavnom su to kojekakvi preprodavci koji se ništa ne razumeju, samo znaju da broje pare.
[ since1986BC @ 29.10.2020. 12:06 ] @
@bordzija
Ciji li su to reseleri, affiliates pitam se?
[ since1986BC @ 29.10.2020. 12:12 ] @
Probao sam recim pre 10ak godina Orionov IPTV , zapravo striming preko neta. To je radilo u 95% slučajeva odlično.
Ne znam kakav im je današnji servis ali piše da ima probno 7 dana. Isto i SBB EON probno.

Ako je ovo uopšte ono što čovek traži.

https://oriontv.rs/
https://sr.eon.tv/
[ bordzija @ 29.10.2020. 15:54 ] @
Meni sbb odlično radi preko kompjutera ali zato je bilo perioda kada nije moglo da se gleda, ili prekida ili je slika toliko izdeformisana da titl ne možeš da pročitaš. To je u suštini užasno promenljiva roba. Sad radi odlično recimo.

To kurta i murta preprodaju kao i hosting kompanije koje samo diluju. Imao sam jednog koji me na kraju optužio da sam mu uhakovao i obrisao njegov zvanični sajt.
[ bubak33 @ 01.06.2023. 12:53 ] @
Ako trebate dobar iptv možete se javit na pp