[ popmilan76 @ 07.11.2020. 13:23 ] @
Imam aplikaciju koju ne mogu da menjam u kodu i koja ima recimo 10 textboxova,i drugu ,koju ja mislim da napravim,gde bih imao gotovo popunjena sva ta polja,i da pomoću copy\paste ili bilo kako drugo ta polja prebacim u ovu prvu aplikaciju?Da li je to moguće i kako?
[ dusans @ 07.11.2020. 13:41 ] @
Moguće je - na primer:

Copy - napuniš nekakav model vrednostima iz text box-eva, serijalizuješ ga u string i to staviš na clipboard.
Paste - uzmeš string sa clipboard-a, pokušaš da ga deserializuješ u model i napuniš text box-eve vrednostima iz modela.
[ popmilan76 @ 07.11.2020. 19:45 ] @
Kako da kopiram vrednosti iz 10 text boxova?
[ Shadowed @ 07.11.2020. 21:01 ] @
Spojis u jednu pa kopiras. Taj deo nije problem. Problem je da paste-ujes u 10 textbox-ova nad kojima nemas kontrolu (koliko sam shvatio).

Medjutim, ne moras uopste da koristis copy/paste.

Štap/kanap resenje ti je da koristis SendKeys. Napravis da kad kliknes na dugme aplikacija napravi pauzu od par sekundi da ti aktiviras aplikaciju koja je destinacija i onda salje prvi textbox.text pa tab, pa drugi itd.

Ozbiljnije ali i komplikovanije resenje je da koristis Win32 API funkcije. Pogledaj EnumWindows, EnumChildWindows, SendMessage. Prva ti sluzi da prodjes kroz sve prozore i nadjes prozor te aplikacija. Druga da nadjes pojedinacne textbox-ove i treca da im postavis text.
[ bokinet @ 07.11.2020. 23:36 ] @
Da ne pojasnjavam evo od google prjatelja posto se ima zelja za pisanjem aplikacije koja ce posle da to dalje salje postojecoj aplikaciji pomocu Windows WM_GETTEXT i WM_SETTEXT.

Vise o tome sa primerom na lokaciji
www.c-sharpcorner.com/UploadFi...rogram-text-read-using-VB-Net/


[ popmilan76 @ 08.11.2020. 15:35 ] @
Shadowed,razumeo sam,ali mi je problem ta prva aplikacija,gde ne znam nista o njoj,a treba da pastujem iz neke druge aplikacije ili preko sendkeysa...ja ne znam ni kako se zovu ti editi iz te aplikacije...Može li nekako da se iz druge aplikacije napravi txt file sa podacima i onda iz nje da pastujem u prvu i hoće li ona ici redom kako je u txt file?
[ Shadowed @ 08.11.2020. 18:16 ] @
Pa, stavi breakpoint pa vidi sta ti EnumWindows vraca. Nadji taj prozor pa vidi sta je karakteristicno za njega pa ga tako filtriraj. Slicno i za kontrole u okviru njega.
[ popmilan76 @ 11.11.2020. 14:38 ] @
Kopirao sam u txt file i to redom,jedno ispod drugog,ali neće da pastuje u prvu aplikaciju,samo pastuje prvi red,tj prvi textbox....A zar sendkeys ne salje komandu,a ne string?
[ Shadowed @ 11.11.2020. 14:52 ] @
SendKeys simulira unos sa tastature. Parametar koji prima je tipa string i onda simulira kao da se karakteri iz tog stringa unose preko tastature. Dodatno, za simulaciju tastera koji nisu tekstualni postoje odgovarajuci kodovi tipa {ENTER}, {TAB} i sl.
Pogledaj link koji sam dao tamo gde sam pomenuo SendKeys, imas detaljnije + listu kodova.
[ popmilan76 @ 16.01.2021. 19:11 ] @
Ovo sa popunjavanjem sam odradio,i to uspešno.Hvala svima.Da ne bih otvarao novu temu,nastaviću ovde.Taj program u koji nemam mogućnosti uvida u kod,kao i ovaj moj program,su mi aktivni,i nalaze se u taskbaru,kao ikone,da li mogu da kada kliknem na dugme koje prenosi podatke,mi se odmah i pojavi taj program u koji prenosim podatke,sada ga trenutno prikazujem pomoću alt + tab?Hvala unapred.
[ Shadowed @ 16.01.2021. 19:41 ] @
Ako si koristio Win32 API, verovatno vec imas HWND od tog prozora pa mozes upotrebiti SetFocus funkciju.
Ako si koristio SendKeys, mozes i dalje da koristis SendFocus ali moras prethodno da dodjes do HWND-a tog prozora ili mozes da, ako znas da imas samo jedom alt+tab, posaljes alt+tab pomocu SendKeys. Imas na onom linku sto sam ti poslao kako da kombinujes neki taster sa ctrl/alt/shift.
[ popmilan76 @ 16.01.2021. 20:55 ] @
Koristio sam sendkeys,i mislio sam da ga potrazi medju procesima,jer nece uvek biti jedan alt + tab..
[ popmilan76 @ 17.01.2021. 16:42 ] @
Uspevam da ga prikažem samo ako je na prvom mestu u procesima,ali nece u drugim slucajevima...Nasao sam ovaj kod....

MessageBox.Show("Hide Process");

Process[] processRunning = Process.GetProcesses();
foreach (Process pr in processRunning)
{
if (pr.ProcessName == "Test")
{
hWnd = pr.MainWindowHandle.ToInt32();
ShowWindow(hWnd, SW_SHOW);
}
}
[ DUSKEZ @ 17.01.2021. 20:50 ] @
Nisam siguran ali mozda pomogne probaj https://clipclip.com/
[ popmilan76 @ 18.01.2021. 08:45 ] @
Kako da odredim na kom mestu je proces koji pozivam po imenu?
Pošto prethodni kod radi sa ovom dole konstantom?
private const int SW_SHOW = 1;

[ popmilan76 @ 18.01.2021. 09:14 ] @
Uspeo sam,hvala svima.
[ popmilan76 @ 19.01.2021. 15:13 ] @
Još nešto me zanima,kada mi unosi u drugu aplikaciju pravi problem kod poslednjeg unosa i pretposlednjeg....pa me zanima jel moguće sendkeys napraviti iz dva dela...Kod mene je sada:

SendKeys.Send(textBox8.Text + "{TAB}" + textBox9.Text + "{TAB}" + textBox10.Text + "{TAB}" + textBox1.Text + richTextBox1.Text + "{TAB}" + textBox2.Text + textBox3.Text + "{TAB}" + textBox4.Text + textBox5.Text + "{TAB}" + textBox6.Text + textBox7.Text + "{TAB}");

Mislio sam da postavim sendkeys prvo sve sem text6 i text 7,a odmah posle samo ta dva polja...

Hoće li pamtiti ta dva send keysa ili nekako da napravim pauzu u prvom delu...Jel to moguće?


Ovo sve pitam,iz razloga da je velika brzina unosa,pa mi prijavi modularnu kontrolu u drugoj aplikaciji?

I koja je razlika između send i sendwait?

[Ovu poruku je menjao popmilan76 dana 19.01.2021. u 18:57 GMT+1]
[ popmilan76 @ 05.03.2021. 20:25 ] @
Da ne otvaram novu temu,slično je...Imam slučaj,da iz koda prikazem vec otvorenu applikaciju i posle popunim polja...U app je jedno ime aplikacije,a kada idem na details je druga...Kada postavim kao file name u procesima,prvo ime,ne desava se nista,a kada stavim drugu,pojavi se,ali se otvori na pola ekrana,a sama aplikacija nema minimize....Sta da postavim u filename,da mi prikaze ono sto je u alt + tab
[ popmilan76 @ 06.03.2021. 17:14 ] @
Kako funkcionise FindFocus funkcija?Ako neko zna nekao napise?
[ Mihajlo Cvetanović @ 08.03.2021. 10:38 ] @
Ček malo. Imaš dva procesa u sistemu, i jedan od njih ima prozor, i želiš da iz drugog procesa popuniš podatke u prozoru prvog procesa?

Ne razumem šta znači ono "kad postavim kao file name u procesima ne dešava se ništa". Umesto slobodarskog opisivanja bolje je da postaviš neki kod, jer onda stvari budu jasnije. Ne razumem šta znači ono "otvori se na pola ekrana". Razumeo sam da je prozor prvog procesa već otvoren, tj. nema šta više tu da se otvara. Očigledno sam nešto pogrešno razumeo.
[ popmilan76 @ 08.03.2021. 14:43 ] @
Kada pogledam taskbar managaer,u procesima mi stoji mojprogram1,ali u onim programima koji su pod mojprogram1,stoji mojprogram2...I kada otvorim moj program1,pa kada ga minimiziram,i postavim misem na njega,kao title tog programa mi stoji mojprogram2...Sta je naziv tog procesa?Zanemari sve ovo drugo sto sam rekao,jer malo je komplikovano a i koristio sam neki neproveren kod....
[ Shadowed @ 08.03.2021. 14:55 ] @
Ime procesa ti je ime izvrsnog fajla. Imas u klasi Process (u System.Diagnostics) property ProcessName koji ce ti dati "calc" za calc.exe. Title iz prozora nema nikakve veze sa imenom procesa.
Iskren da budem, mislim da si celu stvar poceo na pogresan nacin. Ocigledno je da pokusavas da dostavis podatke nekoj aplikaciji iz svoje aplikacije ali je pitanje da li to zaista mora da bude preko GUI-a. Zavisno od toga koja je ciljna aplikacija, mozda mozes upisivati direktno u njenu bazu ili nesto slicno tome sto bi bilo i jednostavnije i brze.
[ popmilan76 @ 08.03.2021. 16:19 ] @
Nije moguće nikako da upisem u bazu podataka,već koristim da popunim jednu formu,koja se često koristi,i da ne bi kucali,samo je sačuvam u mojoj aplikaciji,i prenesem u onu drugu,i samo pritisnem enter i to je to...Bunilo me to sto je onaj prvi naziv u procesima,različit u odnosu na pod program...Sutra ću probati sa tim nazivom sto je u podprogramu...

Inače,ono ubacivanje radi kako treba,samo bi mi bilo bolje da se i prikaze,da ga ne trazim preko alt + tab,jer se desi da su 3,4 sekunde malo....za nalazenje...

[Ovu poruku je menjao popmilan76 dana 08.03.2021. u 17:34 GMT+1]
[ Mihajlo Cvetanović @ 08.03.2021. 16:36 ] @
Tekst u glavnoj stavci je ime aplikacije zapisano u file Properties dialogu > tab Details, u polju File description. Za Notepad++ tu recimo stoji "Notepad++: a free (GNU) source code editor". To je proces. Proces nastaje kad pokreneš exe fajl, i uglavnom ne može da postoji bez exe fajla. E sad, okviru procesa se kreiraju razni prozori, i ti prozori su dati unutar te glavne stavke u Task Manageru. Za Notepad++ postoji samo jedan prozor, i u naslovu tog prozora stoji i ime trenutno aktivnog dokumenta (recimo "new 1 - Notepad++"). Desni klik na glavnu stavku i na podstavku prikazuje različite kontekstne menije. Za glavnu stavku tu su opcije za proces (recimo debagovanje), a za podstavke su opcije za prozor (recimo Minimize, Maximize).

Tebi treba ime prozora i to je ono što piše u onome što ti zoveš "podprogram" (ali nije podprogram, nego je prozor u okviru procesa).

Stvari nisu baš jednostavne kako sam ih ja prikazao. Ako neka kompleksna aplikacija napravi dodatne procese, onda se u podstavkama ne vide prozori nego ti dodatni procesi. Ali u Mikrosoftu nisu hteli da zbunjuje ljude početnike, pa nisu uveli drugu dubinu koja bi sad prikazivala prozore u tim dodatnim procesima, ili prozore u glavnom procesu. Onda prosto ne možeš da minimizuješ prozor kompleksne aplikacije iz Task Managera.
[ popmilan76 @ 08.03.2021. 19:10 ] @
E,hvala,lepo je objašnjeno,pa ću probati sutra,ako nije ok,onda se opet dopisujem ovde....I jos nesto,da li u naziv aplikacije ulazi i i exe...ili samo naziv bez exe sufiksa....
[ Mihajlo Cvetanović @ 09.03.2021. 12:12 ] @
Ne postoji takva stvar kao što je naziv aplikacije. Postoji ime exe fajla, postoji tekst u naslovu glanvog prozora, i postoji ono što je zapisano u file Properties > Details > File desription. Ovo drugo i treće može da bude bilo kakav tekst, čak i prazan tekst.


[Ovu poruku je menjao Mihajlo Cvetanović dana 09.03.2021. u 13:31 GMT+1]
[ popmilan76 @ 09.03.2021. 19:28 ] @
Nece da otvori...u taskbaru stoji program1,u delu ispid stoji ikona tog programa i naziv program2, a u properties,file name ili description,kako se vec zove stoji program3...
[ popmilan76 @ 09.03.2021. 20:20 ] @
Koristim ovaj kod za odabir procesa...


var p = System.Diagnostics.Process.GetProcessesByName("Program1").FirstOrDefault();
if (p != null)
{
ShowWindow(p.MainWindowHandle, SW_MAXIMIZE);
ShowWindow(p.MainWindowHandle, SW_show);
}
[ Shadowed @ 09.03.2021. 20:37 ] @
Koje je ime .exe fajla tog Programa 1?
Da li ti je p null?
[ popmilan76 @ 09.03.2021. 20:47 ] @
Jel ime u task baru ili u description?

Neki prost program,kod mene napravljen,prikaze ga pomoću ovog koda....
[ Shadowed @ 09.03.2021. 20:52 ] @
Ni jedno. Kada pokrenes taj program to radis tako sto kliknes duplo na neki .exe fajl ili na precicu do njega. Koji je to .exe fajl? Za ime fajla te pitam.
[ popmilan76 @ 09.03.2021. 21:05 ] @
Ima fajla je program2...Sada imam recimo task bar manager u procesima,ali ime tog fajla je taskmgr....
[ Shadowed @ 09.03.2021. 21:08 ] @
Ako je program2.exe onda ovo:
Code:
var p = System.Diagnostics.Process.GetProcessesByName("Program1").FirstOrDefault();

treba da bude:
Code:
var p = System.Diagnostics.Process.GetProcessesByName("program2").FirstOrDefault();

[ popmilan76 @ 09.03.2021. 21:15 ] @
A recimo ako hoću da prikazem taskbar manager,ukucam taskmgr,i neće da ga prikaže...
[ popmilan76 @ 09.03.2021. 21:32 ] @
Meni je to stvarno tesko da objasnim...Kući mi to radi ali tamo ne....Ime procesa u taskbaru je program1,ali kada idem na file locations,ime tog programa je program2...i kada ga otvori ,prikaže ga na pola ekrana,inače program sam nema restore windows,mislim nema ga kada ga ga startujem normalno,dvoklikom,a kada ga prikazem pomocu koda,onda se pojavi na pola ekrana....i ne mogu da ga postavim na ceo ekran,već samo da izađem,pa ponovo uđem...
[ Mihajlo Cvetanović @ 10.03.2021. 09:13 ] @
Ne vredi ovo deskriptivno dopisivanje. Da bi demonstrirao problem postavi ovde kod koji radi recimo sa Notepadom, umesto sa tvojim program1 i program2, i napiši šta očekuješ da se desi, kao i šta se stvarno desi.

Naravno, prvo testiraj kod koji ćeš ovde postaviti, da utvrdiš da se problem stvarno dešava s tim kodom. Mi ćemo takođe izvršiti tvoj kod na svojim mašinama, da bismo videli šta se dešava, kao i da možemo da debagujemo i pronađemo način da ispravimo problem.
[ popmilan76 @ 10.03.2021. 16:49 ] @
Danas sam video ...Kada idem na shortcut od tog exe file,pa na desni klik,open folder destination,vodi me do fijla startprogram1.exe a kada ga odaberem na procesima pa na file locations,vodi me do program1...koji su u istom folderu,ali su različiti fajlovi...
[ popmilan76 @ 10.03.2021. 20:52 ] @
Ovaj kod je za klik na dugme

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
{


if (textBox6.Text == "97")
{

System.Threading.Thread.Sleep(4000);

var p = System.Diagnostics.Process.GetProcessesByName("Pingovanje").FirstOrDefault();
if (p != null)
{
ShowWindow(p.MainWindowHandle, SW_MAXIMIZE);
ShowWindow(p.MainWindowHandle, SW_show);
}

System.Threading.Thread.Sleep(3000);
SendKeys.SendWait(textBox8.Text + "{TAB}" + textBox9.Text + "{TAB}" + textBox10.Text + "{TAB}" + textBox1.Text + richTextBox1.Text + "{TAB}" + textBox2.Text + textBox3.Text + "{TAB}" + textBox4.Text + textBox5.Text + "{TAB}");
System.Threading.Thread.Sleep(1000);
SendKeys.SendWait(textBox6.Text);
System.Threading.Thread.Sleep(1000);
SendKeys.SendWait(textBox7.Text + "{TAB}");
}

else
{
System.Threading.Thread.Sleep(4000);
var p = System.Diagnostics.Process.GetProcessesByName("Pingovanje").FirstOrDefault();
if (p != null)
{
ShowWindow(p.MainWindowHandle, SW_MAXIMIZE);
ShowWindow(p.MainWindowHandle, SW_show);
}

System.Threading.Thread.Sleep(3000);
SendKeys.SendWait(textBox8.Text + "{TAB}" + textBox9.Text + "{TAB}" + textBox10.Text + "{TAB}" + textBox1.Text + richTextBox1.Text + "{TAB}" + textBox2.Text + textBox3.Text + "{TAB}" + textBox4.Text + textBox5.Text + "{TAB}");
System.Threading.Thread.Sleep(1000);
SendKeys.SendWait(textBox6.Text + "{TAB}");
System.Threading.Thread.Sleep(1000);
SendKeys.SendWait(textBox7.Text + "{TAB}");
}
}



i ovo su konstante:


private const int SW_MAXIMIZE = 3;
private const int SW_show = 1;
[System.Runtime.InteropServices.DllImport("user32.dll")]


private static extern bool ShowWindow(IntPtr hWnd, int nCmdShow);


ovo radi i otvara program Pingovanje.exe
[ 0kt0p0d @ 11.03.2021. 00:26 ] @
A zasto uopste rucno pokreces tu neku aplikaciju pa je onda opet rucno trazis u Task Manageru i slicne abrakadabra andrmoljine?

Tu aplikaciju pokrenes automatikom i onda imas sve, i procID i threadID itd.

Prouci CreateProcessA/CreateProcessW ili ShellExecuteExA/ShellExecuteExW

A onda GetWindowModuleFileNameA/GetWindowModuleFileNameW

A btw prikazuje ti maksimizovan window zato sto koristis SW_MAXIMIZE, a to ti uopste ne treba, mozes slobodno i da sakrijes
taj window, samo treba da nadjes ID TextBoxova kojima zelis da posaljes tvoj text a onda pozoves SetDlgItemTextA/SetDlgItemTextW
posaljes tvoj text.

Mozes automatski da nadjes ItemID TextBoxova uz pomoc GetDlgCtrlID a mozes i rucno uz pomoc spy++ ili uz pomoc
nirsoft-winexp ako ti je tako lakse. to uradis jednom i gotovo jer u tim jednostavnim applikacijama ItemID je uvek statican.


Ne trebaju ti tajmeri ni sendkeys.
[ popmilan76 @ 11.03.2021. 08:45 ] @
Ja taj drugi program,pokrenem jednom i hoću da ga prikažem iz taskbar procesima?Ne da izlazim iz njega pa ponovo da otvaram taj isti iz moje aplikacije...
[ 0kt0p0d @ 11.03.2021. 11:03 ] @
Jel ima neki poseban razlog za to ili...?
{Ovako kako si do sad objasnio sta ti treba ne vidim poentu da to rucno pokreces
i da rucno gasis kad mozes uraditi jednostavno da se pokrene onda kad pokrenes tvoju aplikaciju i da imas potpunu kontrolu i da je
ugasis automatski onda kad kad se tvoja app gasi, jer kako sam razumeo tvoja app treba automatizuje unos nekih podataka - da popuni
TextBox-ove, zasto bi ta druga app uopste morala da bude vidljiva?}

btw: da bi ta app pokazala window u svojoj normalnoj velicini treba da koristis SW_SHOWDEFAULT a ne SW_MAXIMIZE.
[ popmilan76 @ 11.03.2021. 19:57 ] @
Zato sto je mnogo komplikovano da gasim i palim tu aplikaciju,jer mi ona ne treba samo za ovo,za popunjavanja textboxova....za to mi treba samo u nekim čestim poslovima,a radim još mnogo drugih pored toga...Danas sam probao,i radi sve,prikaze ga ali je aplikacija na 5 cm od taskbara managera dole,a u toj aplikaciji nemam opciju maximize...samo minimize i close...Probao sam i sa showdefaulte i isto je ....sw_show koristim kada je aktivan taj proces,vidi se u pozadini,tj maximiz je,a kada je minimize onda koristim maximize...samo zasto se desava da aplikacija nije ui full screenu?
[ 0kt0p0d @ 11.03.2021. 22:14 ] @
Zato sto je takav window style, barem to je laganica, sa f-jom GetWindowLong uzmes njegov stil i dodas mu WS_MAXIMIZEBOX sa SetWindowLong

Code:
OldStyle = GetWindowLong(hWnd, GWL_STYLE);

SetWindowLong(hWnd, GWL_STYLE, OldStyle | WS_MAXIMIZEBOX);

RedrawWindow(hWnd, NULL, NULL, RDW_INVALIDATE | RDW_ALLCHILDREN | RDW_UPDATENOW);

{Ova uspravna crta znaci OR operaciju.}

i tako dodas Maximize opciju...
[ popmilan76 @ 12.03.2021. 19:39 ] @
Da,ali zašto da dodajem maximize style,nečemu što mi sa alt + tab daje maximize,bez ikakve mogućnosti da se smanji na manji deo...
[ 0kt0p0d @ 13.03.2021. 13:57 ] @
Iz prethodnih postova se dalo zakljuciti da ti treba "Maximize" opcija. Nisi ovde od juce, pitanja ovog tipa treba da zvuce npr ovako:
Kako da uradim ovo?
ili Potrebno mi je <name it here>.

A ne ovako: Pera je isao kod Zike, Zika je obrijao bradu a zasto je onda Pera oprao ruke kad je Laza kupio motor?

Kad bi jasno definisao pitanje (kao sto si uradio u naslovu teme) pomogao bi onom ko na pitanje odgovara.
[ popmilan76 @ 13.03.2021. 19:00 ] @
Hoću da postavim proces po imenu,kao što je otvoren,kao što ga prikažem pomoću alt + tab?
On je otvoren kao maximize i kao takvog hocu da ga prikažem ,kao što ga prikažem pomoću alt + tab,i to pomoću nekog koda iz moje aplikacije?
[ Shadowed @ 13.03.2021. 19:13 ] @
@0kt0p0d, u pravu si za to sto kazes. Posto sam ispratio od pocetka, evo sta hoce:
Ima 3rd party aplikaciju u koju se mogu unositi podaci rucno.
Ima podatke u svojoj aplikaciji (po opisu mi deluje da i tu unosi rucno pa se postalja pitanje poente, ali mozda i ne).
Hoce da automatizuje stvari tako sto ce iz svoje aplikacije da unosi podatke u tu 3rd party.
Postoje razni nacini ali je on odabrao da koristi SendKeys kao najjednostavniji.
Ovo iznad je uradio ali mu je potrebno da iz njegove aplikacije prebaci automatski fokus na tu drugu da bi mogao da koristi SendKeys (jer, jelde, on salje tamo gde je fokus).
Postaljanje maximize-a nije bitno posto mu se tako ionako otvori kad je pokrene rucno (a pokrece je rucno jer ima i drugog posla u njoj).
Konkretan problem mu je da nadje handle prozora kojem ce postaviti fokus.

@popmilan76, ispravi me ako sam nesto pogresno razumeo.
[ popmilan76 @ 13.03.2021. 20:21 ] @
Sve je tako.Kada kliknem na button u mojoj aplikaciji,i kao sto si rekao postavim pauzu od 4 sekunde dok pomoću alt + tab nadjem taj proces,i nadjem ga,postavim misem na prvo polje u toj drugoj aplikaciji,i sve se prenosi.Samo ne mogu da iz koda nadjem tu Aplikaciju?Tj nađem je ,ali nije maximize,već je 5 cm iznad taskbara,a nije takva kadfa je otvorim ručno pomoću alt + tab?
[ 0kt0p0d @ 14.03.2021. 11:54 ] @
Ok, mislim da sad razumem.
Pogledao sam ponovo onaj kod koji si postavio, sad ono gde stoji ovo:

ShowWindow(p.MainWindowHandle, SW_MAXIMIZE);
ShowWindow(p.MainWindowHandle, SW_show);

stavi ovako:
ShowWindow(p.MainWindowHandle, SW_MINIMIZE);
ShowWindow(p.MainWindowHandle, SW_MAXIMIZE);

Pa javi sta je bilo.
[ popmilan76 @ 15.03.2021. 08:27 ] @
Probaću...pa javim.
[ popmilan76 @ 15.03.2021. 20:11 ] @
Radi,konačno , hvala svima....
[ popmilan76 @ 31.12.2021. 16:03 ] @
Da ne pravim novu temu,slična je ovoj...Zanima me,dal može da se neki podaci sa weba ubace u moju aplikaciju,konkretno uplatnice za ličnu kartu sa e uprave?
[ Mihajlo Cvetanović @ 02.01.2022. 16:26 ] @
Možeš da pitaš E Upravu za API, ili da provališ API gledajući u njihov javascript kod.


Možda ćeš morati da parsiraš HTML, jer je "API" zapravo HTML stranica. To je najgore, ali i dalje nije tako strašno.