[ risp73 @ 28.01.2021. 19:51 ] @
Kako na Panasonic DVD-S33 plejeru gledati filmove više rezolucije (720p, 1080p)?
720x576 je ipak premalo.
[ ademare @ 28.01.2021. 22:14 ] @
Jesi li uspeo da Divx-ujes filmove ?

Odgovor na pitanje vece rezolucije je Kvalitetna obrada filmova upravo u DivX , jer drugo nesto bolje plejer ne prepoznaje !

Kada imas Kvalitetan izvor , 720 ili 1080 lako je ako si vest napraviti Kvalitetnu obradu nize rezolucije , bez Mnogo gubitaka na kvalitetu !

Ja sam standardne DVD-ove obradjivao bolje nego Profesionalne grupe sa Zapada koje su tada to dilovali . Moje obrade su imale mnogo manje crne povrsine na kojima nema nista . Kasnije su se i oni izvestili pa smo bili par

Uz kvalitetan program za obradu materijala , malo vezbanja sa parametrima podesavanjima , mogu se dobiti zadovoljavajuci rezultati .

I danas mozes naci na netu extra obrade sa Blureja na 1 CD . Mada se vise ne koristi Divx , ali nije ni on za bacanje jer plejer ne moze nista bolje .
[ calexx @ 29.01.2021. 17:07 ] @
Jedan problem može da bude detalj iz uputstva za uređaj koji kaže
Citat:
This unit supports all resolutions up to maximum of 720 x 480 (NTSC)/720 x 576 (PAL).
Drugi bi bio način gledanja neke rezolucije jer plejer ima kompozitni i komponentni video izlaz i naravno nema HDMI a televizori koji imaju pomenute konektore uglavnom nisu preko PAL rezolucije pa ... mislim da nećeš da se nagledaš HD materijala sa tog plejera.