[ bordzija @ 13.02.2021. 20:09 ] @
Odjednom iz čista mira. Nov telefon star nekoliko meseci, sve ažurirano. Odjednom me izbacio iz vibera i tražio da se ponovo ulogujem Kada ukucam br telefona, prijavi da nema interneta i kraj priče.

Probao sam sve, čistio keš, restartovao tel, po onim uputstvima sa youtube aktivirao i deaktivirao koješta ali NIŠTA.

Onda sam deinstalirao i ponovo instalirao app i dalje ništa tj isto - kada probam da se ulogujem prijavljuje da nema interneta.

Sve drugo sasvim ok radi, internet.



[ SG kamikaza @ 13.02.2021. 20:50 ] @
https://www.blic.rs/vesti/drus...e-popularnu-aplikaciju/4xjw6jl
[ bordzija @ 13.02.2021. 20:57 ] @
E hvala ti ko bratu, sedim i gubim vreme umesto da napišu odmah server problem ili nešto, smrdljivi viber ko ga izmisli niko ne koristi vacap.

Ženi uredno radi viber bez problema na smrdljivom ajfonu starom 4 godine.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 13.02.2021. 21:18 ] @
Citat:
bordzija:  umesto da napišu odmah server problem ili nešto

Ako si mislio da na Viber aplikaciji to napišu, to nema nikakvog smisla, jer onima kojima treba ta informacija nemaju pristupa svojim nalozima, a onima kojima ne treba njih ne trebaš spamovati informacijama koje im ne trebaju.

Za takvu vrstu informacija se koristi Twitter (objavili su tamo pre sat vremena da postoji problem), a imaš i sajtova poput downdetector.com/status/Viber gde se može videti da trenutno imaju problema.
[ gilopile @ 13.02.2021. 22:00 ] @
Eee muko, Bordzika mora da je medju njima.
Sledeci put kad objave da viber ima problem sa samo 2 naloga, Bordzi ce da bude taj, puko na 2 razlicita telefona koja koristi, a ostatak sveta sve ok
[ bordzija @ 13.02.2021. 22:27 ] @
Ma kakvi koristim samo na jednom telefonu čak me mrzelo na komp da instaliram. Problem je jer sam deinstalirao vajber i opet instalirao uvek me zajjebu. I što sam se par minuta pre raspada uredno dopisivao nešto u vezi posla. I cvrc odjednom ode sve.
[ popusicko @ 14.02.2021. 01:24 ] @
Hehehehe.Bordzijevski je poznat po tome da popravlja stvari koje niko ni ne pokusava da popravlja.
[ bordzija @ 14.02.2021. 06:46 ] @
Proradilo je ali je verifikacija išla jedva nekako samo preko poziva. Krš živi.
[ tox master @ 14.02.2021. 10:30 ] @
Meni je sinoc pukao Viber na PC, otvorim kad pise da nema konekcije, zatvorim i otvorim ponovo i trazi mi qr kod da slikam sa telefonom.
To je proslo ok i kao da sam ga ponovo instalirao na pc, steta mi je to sto sam na pc imao arhivu par godina unazad svih poruka i slika a sada je to otislo.
Sinhronizovao je on poruke sa telefona ali nema recimo slika od pre par godina posto vise nisu na serveru a u zadnjih pola godine sam menjao i telefon pa nema ni na njemu.
[ gilopile @ 14.02.2021. 10:39 ] @
tox master, kako su otisle prepiske i slike kada ih imas u my document/viber

Samo je trebalo da ga reaktiviras i sve bi trebalo da je tu, tj kod tebe u kompu.

[Ovu poruku je menjao -V-O-Y-A-G-E-R- dana 14.02.2021. u 12:51 GMT+1]