[ Kamenni @ 09.03.2021. 15:57 ] @
Pozdrav!
Imam problem sa Fujitsu Elitebook S 752-L, pre dve godine sam koleginom sinu instalirao W10 i sve je radilo kako treba, neki dan sam mu preinstalirao sistem, i stavio najnoviju verziju. Sve radi normalno, ne fale driveri, ali srednje dugme posto on ima scroll izmedju levog i desnog tastera ne funkcionise, i nema driver na oficijelnom sajtu za touchpad. Sve zivo sam isprobao, pa i od w8.1 i od W7, ali nista, nasao sam na driverscape da je synaptics, ali nece da pokrene, iako pise da je za w10 64bit, izbaci poruku os not supported...
Ono sto me jos buni je da ima u device manager-u samo standardni Microsoft-ov driver i nista vise.
Znam ja kako se podesava scroll, ali ne mogu da instaliram driver da bih dobio zadnji tab synaptics, ili koji god da je vec touch.
Da li je imao neko slican problem mozda?
Hvala unapred!
[ Kamenni @ 20.03.2021. 20:13 ] @
Moze lock na temu, reseno!
Ako neko bude imao problema, da zna da ne odgovara driver ni za W10, ni za W8, ni za W8.1 samo od W7 instalirati na W10, i gle cuda radi...
Doduse pokupio je izgleda neki cudan update, jer ni kamera ni mikrofon nisu radili, pa sam morao roll back driver i sve je bilo ok...