[ whitie2004 @ 25.05.2021. 16:49 ] @
Zadnje 2 App koje sam instalirao / updateovao mi kukaju da nemaju konekciju i izbace network error. U isto vreme ostale app sasvim normalno rade bilo na mobile data ili wifi ...

Nemam ideju sta da mislim !
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 25.05.2021. 18:51 ] @
Ja bih probao prvo brisanje keša tih aplikacija, a onda reinstalaciju istih.
[ whitie2004 @ 26.05.2021. 07:14 ] @
Da, to je na vrhu liste i ovih devojcica iz kol-centara .... ali ne pomaze. Bas kao i:
- restartujte telefon, ukljucite wifi, prebacite na nesto drugo pa onda vratite na wifi ruter koji koristite, slikajte nam gresku i posaljite na ...

Niko pojma nema koji je hw/sw minimum / preporuceno za njihovu aplikaciju. Probaj, pa ako radi - znaci moze!
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 26.05.2021. 08:54 ] @
I, jesi probao brisanje keša i reinstalaciju?
O kojim se aplikacijama radi?
Možeš naći na netu prethodne ili malo starije verzije aplikacija od ovih na kojima si sada i probati njih.
[ SlobaBgd @ 26.05.2021. 09:02 ] @
Citat:
whitie2004:
Da, to je na vrhu liste i ovih devojcica iz kol-centara .... ali ne pomaze. Bas kao i:
- restartujte telefon, ukljucite wifi, prebacite na nesto drugo pa onda vratite na wifi ruter koji koristite, slikajte nam gresku i posaljite na ...

Niko pojma nema koji je hw/sw minimum / preporuceno za njihovu aplikaciju. Probaj, pa ako radi - znaci moze!

Pitanje o hw/sw minimumu za rad pojedinih aplikacija postavi autorima aplikacije (preko Google Play-a), možda ti odgovore ili na mail (ako ga dostaviš) ili u okviru komentara o aplikaciji na Google Play portalu. Devojčice iz call centra treba da budu informisne samo o usluzi koju mobilni provajder pruža (kvarovi na opremi ili mreži, promocije, računi, tarife...). Ništa one nemaju ni sa telefonom ni sa aplikacijama na njemu, ni sa Android operativnim sistemom.
[ whitie2004 @ 26.05.2021. 15:47 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-:
O kojim se aplikacijama radi?

Prva je OTP - oni su uvek imali i imace ver 11.0.0.0... cak i da nadjem staru verziju, sad, pocetkom maja su spakovali staru OTP Srbija & Vojvodjansku banku u novu OTP. Novi racuni, vodeci brojevi ... nista mi ne znaci stara verzija!

Druga je Bosch easyControl. Nisam znao da su prepakovali pasvorde pa sam uradio reinstal ... i od tada ne radi! Ista verzija koja je radila na tom istom telefonu!

Inace obe app rade normalno na drugim telefonima! I na ovom telefonu uredno rade ( imaju konekciju ) ostale app.

:-(
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 26.05.2021. 15:54 ] @
Ako ti je do istraživanja, probaj napraviti novog korisnika na telefonu, pa instaliraj te dve app i vidi rade li pod tim korisnikom.