[ kana @ 08.06.2021. 16:30 ] @
Ranije sam za decu uzimao kontrolu troskova i za roditelje koji su stariji.
Sta se sad obicno praktikuje za ovu grupu korisnika?
Da li gresim ili MTS nudi najjeftiniju tarifu za 1400 dindzi.
Jel to nama bas bas porastao standard ili ja ne vidim na sajtu neku
skromniju ponudu?

[ trader6 @ 08.06.2021. 16:50 ] @
https://mts.rs/Privatni/Korisn...O_ifaZ8Yu9qxUi4khoCsSEQAvD_BwE
[ calexx @ 08.06.2021. 17:29 ] @
Postoje svuda razne ponude ali pre svega moraš da se preračunaš šta ti završava posao. Da li je to neo razgovor ili poruke, da li je potrebno dovoljno mnogo interneta i koliki je jorgan. Nekome i 100, 200 minuta mesečno završava posao, neko se ne skida sa telefona, nekome je internet obavezan ... pa tek kada to smisliš, da potražimo neki paket.
[ Milan Kragujevic @ 08.06.2021. 17:51 ] @
@calexx Čovek više misli na to da je najjeftinija tarifa poskupela na 1399 din 🙄
[ kana @ 08.06.2021. 18:30 ] @
Citat:
Milan Kragujevic: @calexx Čovek više misli na to da je najjeftinija tarifa poskupela na 1399 din 🙄


Upravo tako.

Ne trebaju klinicima 5-6 razred tarife sa neogranicenim razgovorima i ne znam koliko Giga. Da mogu da pozovu i da mogu da ih pozovem,
da odgovore na viber ili WA poruku i da posalju za ostalo imaju WiFi.

Ranije su imale tarife za oko 500-600 din. koje upravo zavrsavaju to o cemu pricam. Sada je najjeftinija 1399.

Nisam video do sada ovu Senior za 999, pogledacu.
[ ademare @ 08.06.2021. 19:00 ] @
Ta " najjeftinija " tarifa od 1.400 din je samo po toj ceni uz E-racun !!

E sad ako se radi o penzionerima , da vidim koji ce Penzioner da barata sa E-racunima ?

Obojica ?


Znaci nema sanse 90 % penzionera da zna da barata sa E-racunima , oni jos uvek idu u Postu da plate . Za njih je ta Tarifa 2.000 Din !!!

Lopovluk Drzavnog Telekoma , iako su im usta puna brige o najstarijima itd .

Iako taj racun vredi max. 50 dinara . Da kazemo da toliko kosta da se odstampa i postarina i da se posle proknjizi .

Oni ga naplacuju najvise penzionerima koji nece znati sa E-racunima 2.000 din !!


Pri tome napadaju SBB da potkrada penzionere jer je zbog iste opcije , ko ne zeli E-racun podigao cenu 100 dinara !

A oni " posteni " 600 din ?


Inace ovaj Senior paket , je uveden pre 6 dana i radi se kao po obicaju o Prepisivanju Telekoma ! Od koga prepisuju nego Uvek od sada se zove A1 !

Idioti Retardirani Nisu u mogucnosti Nista sami da smisle vec sve moraju da Prepisuju ?
[ calexx @ 08.06.2021. 19:09 ] @
Pa nije poskupela najjeftinija tarifa nego su izbačene Morave i ostale su samo Omorike i skuplji paketi. Ne pratim tarife, možda postoji neki pripejd ili kombinacija koja može da završi posao.

Deluje mi da je pogrešno razmišljanje da klincima može da bude dovoljno nekoliko (desetina) minuta. Stalno ih viđam po ulicama kako hodaju i razgovaraju. Mislim da su oni prvi kandidati za neo razgovore ali nije problem da probaš i neku sredinu. Možda zuper koji za 300 mesečno daje 100 min/sms i neki GB interneta ili nešto slično kod drugih. Ipak, mislim da je bolje da tražiš najbolju neo ponudu, meni globaltel deluje najbolje jer nema UO a ima dovoljno svega i svačega.
[ kana @ 08.06.2021. 21:48 ] @
Citat:
calexx: Pa nije poskupela najjeftinija tarifa nego su izbačene Morave i ostale su samo Omorike i skuplji paketi.


E pa nije sija nego vrat.


Citat:
calexx: Deluje mi da je pogrešno razmišljanje da klincima može da bude dovoljno nekoliko (desetina) minuta.


Ja placam za cetvoro + dvoje matorih, tako da itekako nije pogresno razmisljanje.


Citat:
calexx:... Možda zuper ...


Treba nam iz MTS ponude.


Hvala na pomoci.

Izgleda da cemo ici na pripejd.
[ Hackman @ 08.06.2021. 23:23 ] @
Ne bih da ih reklamiram ali pređite u Globaltel, tamo imate za svakog po
nešto. Nećete se pokajati.

--
Spoštovanjem Dalibor Savić
[ calexx @ 09.06.2021. 12:17 ] @
Citat:
kana: E pa nije sija nego vrat.
Dobro, samo malo preciznije napisano. Ipak nije isto kad nešto poskupi i kad bude ukinut drugi paket pa ostane samo skuplji koji inače nudi neuporedivo više.
Citat:
kana: Ja placam za cetvoro + dvoje matorih, tako da itekako nije pogresno razmisljanje.
Svejedno, svako za sebe ima neke potrebe pa odatle moraš da kreneš. Pa onda puta šest. ;) Pitanje je samo da li planiraš da svakome omogućiš onoliko koliko mu je potrebno ili ćeš za svakoga da odvojiš po nešto novca pa šta može da se nađe za te pare.
Citat:
kana: Treba nam iz MTS ponude.
Izgleda da cemo ici na pripejd.
I opet, možda je manje bitno u kojoj mreži, važnije je šta se traži i koliko se daje. Pripejd je u principu najskuplji ali se lako kontroliše. Uplatiš im po 200 kinte, oni se izrazgovaraju u tih nekoliko minuta i posle nema više. Kod dece i omladine je normalno da idu ulicom i pričaju telefonom, čudno mi je kad vidim nekoga da prelazi ulicu a ne razgovara ili kucka nešto. Pa snimanje selfija pa deljenje slika pa komentarisanje tuđih ...