[ ckoNo @ 16.07.2021. 13:27 ] @
Ovako, imam telefon Sony Ericsson W880i. Problem je sledeći, Micro SIM kartica se zaglavila u nano SIM slotu. Kako da je izvučem na najlakši način a da ne oštetim nešto.Inače, ušla je malo dublje.
Molim za vašu pomoć.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 16.07.2021. 13:36 ] @
Jednom prilikom mi se zaglavila micro SD memorijska kartica u uređaju i na kraju sam je izvukao tako što sam stavio malo super lepka na vrh skalpela, gurnuo taj vrh u ležište kartice i pritisnuo ga na karticu. Kada se lepak zalepio na karticu, lako ju je bilo izvući, a potom i odlepiti s vrha skalpela.

Moj se uređaj nije mogao rastaviti, ali tvoj telefon može, tako da je rastavljanje možda jednostavniji (ili sigurniji pristup).
[ ckoNo @ 16.07.2021. 13:58 ] @
Ako ga rastavim nikad ga neću sastaviti. I šrafovi su mu malo drugačiji. Probao sam neke stvari ali me je strah da ga ne oštetim, ovo sa skalpelom bih rekao da ne može. Jer je slot za karticu zavučen. Jedino mi je sigurno da ga odnesem u servis.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 16.07.2021. 14:00 ] @
Da, nećeš pogrešiti sa servisom 👍
[ ckoNo @ 16.07.2021. 14:23 ] @
Ne verujem da bi mi uzeli mnogo para. Oko telefona se ne razumem mnogo, ne znam kako to da odradim dobro, tako da ću prepustiti nekom stručnijem od mene.
[ ckoNo @ 26.07.2021. 15:03 ] @
Rešio sam problem. Telefon radi solidno ali nekad se pomeri baterija pa se isključi, ali svakako radi.
[ Java Beograd @ 26.07.2021. 18:19 ] @
Pa napiši kako si riešio? Koliko si platio?