[ valajbeg @ 17.04.2004. 15:50 ] @
imam naprimjer da napravim neke skice pa bi to bilo ljepo da sve spakujem u *.PDF
al' .. kako..???



Hvalla..
[ Miroslav Ranković @ 17.04.2004. 16:14 ] @
Ako te naprimer skice radiš u CorelDRAW-u, možeš lako da ih exportuješ u PDF. Ideš na File>Export to PDF. Nadam se da sam ti pomogao.
[ Milan Andjelkovic @ 17.04.2004. 16:15 ] @

Probaj Adobe Acrobat (bez reader).
[ valajbeg @ 17.04.2004. 16:20 ] @
Ok...
[ kUdtiHaEX @ 28.05.2004. 10:22 ] @
Danas svi programi pruzaju izlaz u PDF - Word, Corel, Photoshop, Illustrator (bas cudno :)).

Ako tvoj program moze da da izlaz u EPS, onda ce ti trebati Adobe Acrobat (i program koji dolazi sa njim - Adobe Distiller) pomocu kojeg ces lako i brzo napraviti i optimizovati tvoj PDF fajl.
[ Nikola-15 @ 28.05.2004. 14:41 ] @
downloaduj visage pdf expert cini mi se da ga ima negde na krstarici, kada ga skines posalji mi adresu da ti dam crack, ps nema ga nigde jer je jedinstven. Veruj mi program je veoma dobar, i ja ga koristim

moja adresa je [email protected]
[ dpop @ 28.05.2004. 15:40 ] @
Možda nije losa solucija da koristeći OpenOffice za win uradiš eksport u PDF...To radim svakodnevno na Linux-u ali sigurno ide isto i na M$...a nema problema sa licenciranjem...
[ idb @ 28.05.2004. 16:52 ] @
OpenOffice.org 1.1 za Windows podrzava export u PDF i to vrlo lepo i sasvim besplatno!
[ wid @ 30.05.2004. 14:03 ] @
Po mom misljenju, najbolji nacin (ne zavisi od aplikacije -vazi za sve) je da instaliras neki PS drajver, pa lepo sve stampas u PS. E, kada dobijes PS mozes da koristis AcrobatDistiller (ovo navodno kosta :-), a mozes da skines za dzabe i Ghostscript i GSView (ukoliko radis pod Win) i onda lepo prebacujes u stagod da hoces EPS, PDF...
[ smuk @ 08.06.2004. 23:25 ] @
Ja sam nedavno koristio EasyOffice ,besplatni office u kojem dođe i programcic pod imenom EasyPdfEditor preko kojeg mozes cak i praviti pdf fajlove.
Ili to ili nabavi verziju Acrobat Readera sa distiller-om koji sa sobom instalira virtelni PDF stampac preko kojeg npr mozes napraviti pdf iz Word dokumenta birajuci stampanje na taj stampac.