[ nenadovic85 @ 13.08.2021. 15:42 ] @
U skladu sa naslovom teme, može novo, može polovno, ali da radi posao kako valja. Ne znam, lupam, da skenira za 10 sekundi a da štampa ono klasika, crno belo (za sad). Kako mogu jeftinije da prođem? Ne treba mi odmah, ali planiram do 100 evra.
[ calexx @ 14.08.2021. 10:42 ] @
Šta ti znači ovo da štampa ono klasika, crno belo (za sad) tj da li planiraš da kasnije štampa i u boji? Opet, prema drugoj temi, ako planiraš da skenira za 10 sekundi u ekstra ful rezoluciji, spremi ekstra ful pare. Mogu da se nađu i skeneri/štampači koji sve rade strava brzo ali bolje da ne znaš cenu.
[ SASA M. @ 14.08.2021. 11:25 ] @
Nisam skoro cuo za skener koji skenira samo crno-belo. Mislim na uredjaje za siroke narodne mase....
[ mjanjic @ 15.08.2021. 07:34 ] @
Za skener jeste li probali telefonom, npr. Office Lens ili neki drugi programčić?
Ako se često nešto 'skenira', napravite stalak za telefon sa dobrom lampom koja će da osvetli sadržaj, i onda ide brže nego sa bilo kojim skenerom, plus može da se namesti da odmah rezultujuće fajlove postavlja na Cloud (OneDrie, GDrive i sl.), i taj folder može unapred da se šeruje sa onim ko to treba da pošalje.