[ nenadovic85 @ 01.09.2021. 18:47 ] @
Ovako, zanima me remote IT posao. Radno vreme po dogovoru, plata po dogovoru, ne znam da li smem da naglasim, nije mi bitno da budem prijavljen, socijalno i slično.

Ko sam ja?

Jedan mladić od 39 godina. Imam samostalnog iskustva u oblasti web programiranja, podešavanja linux servera i slično. Što se tiče engleskog, a za to se danas SVI hvataju, tu sam pola-pola. Tj. u direktnoj komunikaciji nisam vešt, ali mogu da čitam i razumem projekte pisane na engleskom jeziku uz pomoć nekih poznatih alata i prevodilaca.

Šta znam da radim konkretno?

Dobar sam u frontendu. Nemam baš umetničku crtu ali razlikujem boje ako je to bitno. Tehnologije: HTML5, CSS3, JS, Angular, Bootstrap.

Web Aplikacije i CMS: Wordpress, Joomla, Drupal...

Backend tehnologije: Pratim razvoj i znam PHP5, PHP7, MariaDB, MySQL, Apache, Linux...

Što se tiče PHP, poznajem Laravel, ali mi iskreno nikad nije trebao. Razvijao sam godinama svoj framework i imam ga i danas.

Brzo se uklapam u traženi posao, slabije komuniciram i nisam baš društven, tako da bi mi više odgovarali neki povremeni poslovi i ispomoć. Kao i to što mladi tim može računati na moje savete kao iskusnog.

Što se tiče plate, nisam u situaciji da biram. Sebe smatram Juniorom jer nisam nikada radio za neku konkretnu firmu. Više su to bili samostalni poslovi, tj. razgovor sa mušterijama, takozvanim klijentima i pravio im web sajtove. Koje sam održavao, ali kao što rekoh, nisam vešt u komunikaciji pa nisam uspeo ni da ih zadržim. Svi oni su ostali pri stavu..."ma šta će mi web sajt imam fejs".

Tako da nemam specijalno napravljen i nabudžen portfolio.

Osim dizajna i programiranja, mogu za neke simbolične nagrade da održavam sajtove ili facebook grupe i slično. Dobar sam i kao "copywriter", ako se tačno definiše šta treba plasirati, za koga, kome i gde.

Trenutno sam na rubu egzistencije, živim od majčine penzije i po nekad nešto nekome zavarim, popravim i slično.

Za kraj, voleo bih da mi se jave osobe različitih profila i interesovanja, pa da vidimo, da li možemo da sarađujemo. Javite mi se na privatnu poruku ovde na ovom sajtu. Hvala.