[ nenadovic85 @ 23.09.2021. 19:56 ] @
Vraćam se sad ja iz prodavnice, vidim veliki pun žut mesec...prolaze kola iz suprotnog smera i usmeruju u mene duga svetla, ovde po mrklom mraku i pufff Mesec nestade. Šta je sad to? Možda je još neko video to... Eeee, to je već velika stvar...
[ BuzzLightyear @ 23.09.2021. 20:16 ] @
[ Mili Nebojsa @ 23.09.2021. 20:22 ] @
Citat:
nenadovic85:
Vraćam se sad ja iz prodavnice, vidim veliki pun žut mesec...prolaze kola iz suprotnog smera i usmeruju u mene duga svetla, ovde po mrklom mraku i pufff Mesec nestade. Šta je sad to? Možda je još neko video to... Eeee, to je već velika stvar...


Pojacaj terapiju artanima....
[ niki212 @ 23.09.2021. 20:38 ] @

U koju si bio prodavnicu, levu ili desnu

[ nenadovic85 @ 24.09.2021. 07:59 ] @
Opet vi o subjektivnim osećajima... pa dobro neka vam bude..
[ BuzzLightyear @ 24.09.2021. 08:55 ] @
Jel postoje neka druga osećanja osim subjektivnih?

Citat:

Postojao je neki miris, znači da ga je neko mirisao; postojao je neki zvuk, znači da ga je neko čuo; bila je neka boja ili oblik - opaženi su vidom ili opipom. To je sve što mogu razumeti pod tim i sličnim izrazima. Jer ono što se kaže o apsolutnom postojanju nemislećih stvari, bez obzira na to da li se opažaju, izgleda savršeno nerazumljivo. Njihov esse jest percipi, i nije moguće da oni imaju neku egzistenciju izvan duhova ili mislećih stvari, koje ih opažaju.

Džordž Berkli


Mogu da dodam samo: "Postojao je neki Mesec, znači da ga je neko video ili hodao po njemu (ili lažirao hodanje po njemu)".
[ nenadovic85 @ 24.09.2021. 14:23 ] @
Ma boli me uvo za Mesec, što kaže Drakče: "Mesec je izdajnik", dovoljne su zvezde....e kad i zvezde pobegnu, onda lele menee