[ Mijo1959 @ 17.04.2004. 21:47 ] @
Pozdrav!

Ima li netko na prostoru ex Yu ko se bavi izradom baza podataka za poljoprivredu. Konkretno me zanimaju baze podataka za ovce, koze i krave. Ako postoji takav netko molim ga da mi se javi , a ako ne, ima li zainteresiranih za izradu toga projekta?. Hvala
[ znalacminimalac @ 18.04.2004. 00:52 ] @
Moraš ljudima konkretno objansiti kakvu računicu želiš imati stim ovcama, kozama i kravama.
Čisto sumnjam da nekoga ovdje tko se bavi bazama podataka zanimaju ti isti četveronošci. Hoću reći to mogu biti i smokve, masline i loza, nije bitno, samo objasni ljudima što želiš imati u toj bazi
[ Mihailo @ 18.04.2004. 01:02 ] @
Svako ko radi baze može da ti napravi takvu bazu, ako znaš šta ti treba, tj. ako imaš neophodne materijale i viziju kako ta baza treba da funkcioniše.
[ Mijo1959 @ 18.04.2004. 09:59 ] @
Lave hvala na odgovoru, bit ćeš upoznat sa svime pa ako možeš pomoći ok, a ako ne svejedno hvala. Sto se tiče privatnih poruka mora da sam negdje nešto krivo pritisnuo molim te kaži kako da iziđem iz toga. Hvala još jednom i pozdrav.
Ja sam ipak samo poljoprivrednik a ne informatičar.
[ Mijo1959 @ 18.04.2004. 10:01 ] @
Ja sam ti lave smo poljoprivrednik a ne informatičar stoga bez zamjerke. Pozdrav i hvala na savjetu
[ overtop @ 18.11.2004. 22:29 ] @
Pozdrav


potrazi program Herd keeper 5.0 demo ili neku drugu verziju. To je baza podataka za uzgoj koza.



Meni je potreban program za vodjenje farme Chinchilla. U Hrvatskoj je postojao program Turbo chinchilla ali je povucen iz prodaje. Ako neko zna za neki drugi javite na [email protected]


Hvala.